Trwa ładowanie...
d2myzby

Nowy program w TVN Style. "Walka na kilogramy” pokaże jak schudnąć i zmienić życie na lepsze

Epidemia nadwagi i otyłości zatacza coraz szersze kręgi. Telewizja TVN Style postanowiła to wykorzystać - pomóc trzem osobom, które borykają się z dodatkowymi kilogramami i pokazać, że metamorfoza możliwa jest w każdej życiowej sytuacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Walka z nadwagą nie zawsze musi być przykrym obowiązkiem
Walka z nadwagą nie zawsze musi być przykrym obowiązkiem (Materiały prasowe)
d2myzby

W TVN Style zadebiutuje nowy program z udziałem trójki zwykłych ludzi. To, co łączy ich wszystkich to walka z nadwagą i słabość do jedzenia. W programie widzowie będą mieli okazję prześledzić ich 5-miesięczne zmagania ze zmianą nawyków żywieniowych. Każdy z nich będzie mógł liczyć na wsparcie specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki oraz sportu. Specjaliści skomponują dietę i trening dostosowany do trybu życia konkretnej osoby i razem z nimi będą monitorować postępy.

Zobacz wideo:

O uczestnikach:

d2myzby

Zuza to cukiernik. Uczestniczka kocha jeść, a odkrywanie smaków jest dla niej formą radości. Nadwaga jest jednak źródłem stresu i złego samopoczucia. Chciałaby znów poczuć się dobrze w swojej skórze.

Sylwia zaczęła mieć problemy z figurą po urodzeniu dziecka. Nie dość, że nie mogła schudnąć po ciąży, to zamiłowanie do słodyczy jeszcze bardziej utrudniło jakikolwiek postęp.

Mariusz pracuje w korporacji i jak sam przyznaje - siedzący tryb życia sprawił, że zdobył nadprogramowe kilogramy.

Kiedy?

W każdym odcinku nowego programu będziemy podglądać codzienne życie osób na diecie. Pierwszy odcinek zadebiutuje już 11 marca o godz. 21:10 w TVN Style!

Zobacz też: W radiowej Trójce zabrakło głosów Manna i Gacek. W zamian przedłużono inną audycję

d2myzby

Podziel się opinią

Share
d2myzby
d2myzby