Trwa ładowanie...
30-10-2012 15:53

"Nowe przygody Robin Hooda": Premierowe odcinki w TV Puls

"Nowe przygody Robin Hooda": Premierowe odcinki w TV Puls
d3iiyqq
d3iiyqq

Robin Hood – książę złodziei, bohater wielu legend, które od lat inspirują twórców filmowych, powraca na antenę TV Puls w premierowych odcinkach serialu o przygodach średniowiecznego rozbójnika.

Anglia na przełomie XII wieku jest podporządkowana rygorystycznemu prawu. Obowiązuje surowy zakaz łowiectwa i rybołówstwa w królewskich lasach oraz obowiązek płacenia ogromnych podatków. Zarządzenia chciwego księcia Johna sprawiają, że angielski lud z dnia na dzień ubożeje. W tych trudnych czasach pojawia się człowiek, który jako jedyny staje w obronie biednych i ciemiężonych – legendarny Robin Hood (John Bradley). Jego poczucie sprawiedliwości, uczciwość oraz pomysłowość sprawiają, że jest bohaterem dla najbiedniejszych. Potrafi przechytrzyć każdego wroga oraz skraść serce każdej pięknej niewiasty. Dzięki temu jego legenda sięga dużo dalej niż granice lasu Sherwood…

W kolejnej serii „Nowych Przygód Robin Hooda” bohaterowie ponownie niosą pomoc uciskanym oraz walczą ze złem… z odrobiną humoru. A widzowie TV Puls mają okazję zajrzeć do hipnotyzującego średniowiecznego świata zamków, ponętnych dam, sprytnych planów, podstępnych magików oraz mitologii celtyckiej. Zapraszamy do TV Puls od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.

d3iiyqq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iiyqq