Nowe mieszkanie Dowborów. Musiało kosztować krocie

Dowborowie kupili mieszkanie.
Dowborowie kupili mieszkanie.
Źródło zdjęć: © Instagram

21.03.2021 17:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć od miesięcy przygotowywali się do kupna domu, ostatecznie zamieszkali w wielkim mieszkaniu w centrum Warszawy. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor opowiedzieli, skąd ta nagła zmiana decyzji.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od miesięcy przygotowywali się do zamieszkania w wielkim domu. Tak naprawdę jeszcze tydzień temu trwały prace nad projektem. Gwiazdorska para w ostatnim momencie zmieniła zdanie. Dowborowie są już właścicielami ogromnego mieszkania w centrum Warszawy.

"Po większej analizie stwierdziłam, że wolę biegać dookoła domu, dookoła parku, niż biegać po piętrach. Trzy piętra to stanowczo dla mnie za dużo. A druga rzecz jest taka, że zaczęliśmy się bardziej podniecać piwnicą domu niż wszystkimi innymi pomieszczeniami" - tłumaczyła decyzję Joanna Koroniewska.

Maciej Dowbor także cieszy się z tego, że zdecydowali się jednak na mieszkanie: "Będzie studio do domówek, będzie biuro, będzie salon, będzie kuchnia z fajnym barkiem, będziesz miała fajną garderobę, dzieci będą miały piękne pokoje".

Powiedzieli również, że do podjęcia tej decyzji skłoniły ich względy praktyczne. Oboje mają coraz więcej spraw do załatwienia w ścisłym centrum miasta. Chcą także, by ich dzieci w dalszej lub bliższej przyszłości mogły być nieco bardziej samodzielne i same pojechać do szkoły, czy do znajomych.

Mieszkanie, na które się zdecydowali, tak naprawdę nie odbiega od standardowego domu, jeśli chodzi o wymiary. Jest dwupoziomowe - jeden poziom to 90, a drugi 94 metry kwadratowe. Do tego dochodzi również 30-metrowy taras. Widok z niego z pewnością jest rewelacyjny!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (109)
Zobacz także