WP

Nowe informacje w sprawie Patryka Niekłania. "Być może będzie potrzebna zbiórka"

Poważny wypadek samochodowy finalisty "Mam Talent" wstrząsnął jego fanami i prowadzącymi show. Mamy nowe informacje w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Niekłań
Patryk Niekłań (facebook.com)
WP

Patryk Niekłań wracał w niedzielę rano do rodzinnych Starachowic. Po drodze doszło do nieszczęśliwego wypadku: auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Trzeba było rozcinać karoserię, a akrobata jest w bardzo ciężkim stanie.

Szymon Hołownia, kiedy dowiedział się o tym, co spotkało finalistę "Mam Talent", zabrał głos na Facebooku. Życzy w nim Patrykowi szybkiego powrotu do zdrowia, opisuje też, jak dobrą osobą jest mężczyzna. W mediach pojawiają się szczątkowe informacje na temat stanu zdrowia Niekłania.

Jak udało nam się ustalić jego stan nie jest najlepszy.

WP

- Stan Patryka jest minimalnie lepszy niż bezpośrednio po wypadku, ale wciąż nie można powiedzieć, że jest dobrze. Być może będzie potrzebna jakaś zbiórka pieniędzy - zdradza nam osoba z otoczenia akrobaty.

Patryk Niekłań w sobotnim finale zajął trzecie miejsce. Jego występ akrobatyczny zachwycił zarówno widzów, jak i jurorów. Po informacji o wypadku samochodowym w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo słów wsparcia pod adresem artysty i jego rodziny.

WP

- Wracaj do zdrowia po wypadku. Mam nadzieję, że z tego wyjdziesz - napisała jedna z internautek.
- Trzymaj się mocno! Jesteś fighterem, dasz radę - skomentował ktoś inny.
- Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Rodzina czeka na ciebie.

Trzymamy kciuki za zdrowie Patryka!

ZOBACZ TAKŻE: Rozemocjonowana Chylińska stroi miny w "Mam Talent"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP