Trwa ładowanie...

Nowe informacje o stanie zdrowia Pana Tik-Taka

Krzysztof Marzec, czyli kultowy Pan Tik-Tak, w rozmowie z "Faktem" opowiedział o swoim stanie zdrowia. Znany muzyk i kompozytor piosenek zespołu Fasolki przed laty miał dwa zawały, a rok temu przeszedł operację wszczepienia bajpasów.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nowe informacje o stanie zdrowia Pana Tik-Taka
Źródło: PAP, Fot: Jan Bogacz
d4kq98a

– Cóż mogę powiedzieć po dwóch zawałach i zeszłorocznym bajpasie... Tyłka nie urywa, jak mówią, ale oby nie gorzej. Piszę teraz do "Klanu", tam mam jeszcze większą konkurencję, ale i tak muzyki prawie nie słychać pod dialogami. Jeśli dobiegnie tam jakaś gitara do ucha, to znaczy, że to ja – powiedział w rozmowie z tabloidem Krzysztof Marzec.

Warto przypomnieć, że zanim Krzysztof Marzec został Panem Tik Takiem, był muzykiem rockowym. Na początku lat 80. współtworzył zespół ZOO, założony przez studentów warszawskiej Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, obecnej SGH. Choć kapela, w której co ciekawe, muzyczną karierę zaczynał też Robert Janowski, nie odniosła komercyjnego sukcesu, to miała na swoim koncie kilka przebojów, m.in. "Smutne ZOO", "Na drzewie" czy "Romantyczna gra". Kiedy działalność ZOO dobiegała końca, Marzec przyjął ofertę z telewizji. W 1986 roku do udziału w popularnym już wówczas "Tik Taku" Marca zaprosili jego twórcy: Wanda Chotomska (odtwórczyni Ciotki Klotki) i Andrzej Grabowski. Wszystko za sprawą zmiany formuły programu, w którym zamiast dotychczasowych lalek mieli pojawić się aktorzy. W odnowionym "Tik Taku" pojawił się więc Krzyś, który skomponował i wykonał dobrze wszystkim znaną piosenkę z czołówki, a potem przez lata firmował swoją twarzą najpopularniejszą audycję dla najmłodszych.

tik tak Youtube.com
tik takŹródło: Youtube.com

ZOBACZ TAKŻE:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4kq98a

Podziel się opinią

Share
d4kq98a
d4kq98a