Nowakowska poszła na randkę. Po drugiej stronie siedział... uczestnik show

Ida Nowakowska jest prowadzącą "The Voice Kids" od 3. edycji programu
Ida Nowakowska jest prowadzącą "The Voice Kids" od 3. edycji programu
Źródło zdjęć: © fot. TVP
Kamil Dachnij

28.02.2021 11:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na TVP2 można obecnie oglądać czwartą edycję "The Voice Kids". W najnowszym odcinku doszło do bardzo zaskakującego zdarzenia – Ida Nowakowska poszła na randkę z… dziesięciolatkiem.

Ida Nowakowska to bez wątpienia gwiazda Telewizji Polskiej. Tancerka i prezenterka od dłuższego czasu promuje swoją twarzą wiele programów TVP ("Dance dance dance", "Pytanie na śniadanie", "Ameryka da się lubić"). Jest także jedną z prowadzących popularnego programu TVP2 – "The Voice Kids".

27 lutego widzowie mogli obejrzeć drugi odcinek czwartej edycji programu. Oprócz wielu utalentowanych dzieciaków, pojawił się także chłopak, który z miejsca podbił nie tylko serca widzów, ale także Nowakowskiej. Dziesięcioletni Piotr zaskoczył wszystkich swoim wyznaniem, że uwielbia nie tylko śpiew, ale także kobiety. Chłopak jest tak zachwycony prezenterką, że postanowił ją zaprosić na randkę. Gwiazda TVP zgodziła się.

Na spotkaniu Nowakowska pytała Piotrka o to, czy ma już dziewczynę. – Jeszcze nie mam dziewczyny, ale pani jest cudowna – odparł chłopiec. Dziesięciolatek nie tylko dobrze poradził sobie w rozmowach z gwiazdą TVP, ale także na scenie, gdzie zaśpiewał utwór "Dom" Cleo. Piosenkarka była bardzo zadowolona z jego występu. W pewnym momencie nawet do niego dołączyła i ostatecznie wzięła go do swojego zespołu.

Ida Nowakowska "poszła" na randkę z uczestnikiem programu
Ida Nowakowska "poszła" na randkę z uczestnikiem programu © fot. TVP

Przypomnijmy, że na przełomie kwietnia i maja Nowakowska urodzi swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem, Jackiem Herndonem, oczekuje narodzin synka. Jego imię wciąż pozostaje tajemnicą.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także