Nonszalancja wzięła górę nad zawodnikiem. Kiedy wreszcie padnie główna wygrana w Milionerach?

Dawno nie było już odcinka, w którym pojawiło się aż trzech graczy. Niestety "Milionerzy" słyną z tego, że nawet najprostsze pytania w połączeniu ze stresem potrafią sprawić sporo problemów. Tym razem komiksowy bohater popkultury pokonał zbyt pewnego siebie zawodnika. Znaliście poprawną odpowiedź?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Milionerzy"
"Milionerzy" (Twitter)
WP

Kolejny odcinek "Milionerów" rozpoczął się od pytania za 5 tys. zł. Niestety Jakub Garczyński nie zaliczy rozgrywki do zbyt udanych.

"Rosjanie budują Turecki Potok. Co to takiego?". To pierwsze pytanie, które sprawiło graczowi poważne problemy. Nie chcąc ryzykować, poprosił publiczność o pomoc. Niestety nie był to zbyt dobry pomysł, ponieważ żadna odpowiedź nie miała wyraźnej przewagi. Jakub postanowił skorzystać z drugiego koła ratunkowego. Dopiero "pół na pół" rozwiało jego wątpliwości. Chodziło oczywiście o gazociąg.

Niestety nie lepiej było przy kolejnym pytaniu. Jakub musiał wskazać co nie jest metalem. Zawodnik postanowił skorzystać z ostatniego koła ratunkowego i zadzwonił do ojca, który nie był w stanie mu pomóc. Ostatecznie zaznaczył wapń. Niestety poprawna odpowiedź to siarka. Gracz zakończył rozgrywkę z gwarantowanym tysiącem złotych.

WP

Kolejną osobą, która otrzymała szansę na główną wygraną był Dawid Wtorek.

WP

Finansista z Warszawy sprawiał wrażenie pewnej siebie osoby. Niestety to właśnie ona go zgubiła. Przy pytaniu za 5 tys. zł musiał wskazać rasę komiksowego psa Snoopy’ego. Dawid bez wahania powiedział, że chodzi o dalmatyńczyka. Niestety poprawna odpowiedź to Beagle.

Na jego twarzy było widać spore rozczarowanie, tym bardziej, że miał do wykorzystania 3 koła ratunkowego. Również internautom nie spodobała się jego nonszalancja i zbyt szybka reakcja.

WP

Oglądaj Milionerów za darmo w WP Pilot od poniedziałku do czwartku o 20:55

Na sam koniec "Milionerów" szansę na milion złotych otrzymała Magdalena. Niestety rozgrywkę przerwał gong.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP