Trwa ładowanie...
d2ihg3p

Ninja Warrior Polska: Wojciech i Marian Sobierajscy zmierzą się z morderczym torem przeszkód

W kolejnym odcinku "Ninja Warrior Polska" widzowie poznają historię dwóch braci: Wojciecha i Mariana Sobierajskich. Poznajcie ich bliżej!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech i Marian Sobierajscy wezmą udział w kolejnym odcinku "Ninja Warrior Polska"
Wojciech i Marian Sobierajscy wezmą udział w kolejnym odcinku "Ninja Warrior Polska" (Materiały prasowe)
d2ihg3p

Wojciech Sobierajski zawodowo uprawia biegi z przeszkodami. Trzykrotny medalista Mistrzostw Świata w OCR. Brązowy medalista Mistrzostw Europy w OCR. Mistrz Polski w OCR. Amatorsko ćwiczy wspinaczkę i pływanie. Ma sześciu braci, z którymi tworzy ''Sobieraj Team''. Czterech z braci jest aktualnie mistrzami Polski w biegach z przeszkodami. Do programu zgłosił się razem z bratem Marianem. Trenuje na siłowni i torze przeszkód, który wybudował im tata.

Materiały prasowe
Podziel się

Marian Sobierajski to mistrz Polski w biegach z przeszkodami w kat. wiekowej 18-24 w 2018 r. Brązowy medalista Mistrzostw Europy w biegach z przeszkodami kat. 18-24 w 2017 r. Mistrz Polski w arkobatyce sportowej 2012 r. Multimedalista, który wielokrotnie stawał na podium. Do programu zgłosił się razem z bratem Wojciechem. Ma siedmiu braci i dwie siostry. Tata zbudował im na strychu siłownie i tor przeszkód wzorowany na Ninja Warrior.

"Ninja Warrior Polska" to program telewizyjny typu reality-show oparty na japońskim formacie. Program wystartował 3 września 2019 r . w telewizji Polsat. W rolę prowadzącej wciela się Aleksandrę Szwed, zaś komentatorami są Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras” Jurkowski.

PRZECZYTAJ TEŻ: Marta Staroń w "Ninja Warrior Polska": Zaliczyłam kilka upadków, ale idę dalej

d2ihg3p

Podziel się opinią

Share

d2ihg3p

d2ihg3p