ycipk-1bzc37

"Ninja Warrior Polska": Rafał Kasza leczy kontuzję. "Miałem wrażenie, że odpadnie mi ręka"

Rafał Kasza, uczestnik programu "Ninja Warrior Polska", podczas pokonywania toru przeszkód nabawił się kontuzji barku. Niedawno przeszedł zabieg artroskopii. Postanowił opowiedzieć o swoich odczuciach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Kasza dzielnie walczył na torze przeszkód w "Ninja Warrior Polska"
Rafał Kasza dzielnie walczył na torze przeszkód w "Ninja Warrior Polska" (Materiały prasowe)
ycipk-1bzc37

Rafał Kasza w 5. odcinku programu Polsatu "Ninja Warrior Polska" nabawił się kontuzji. Podczas przeskoków na drabinie poczuł "chrupnięcie" w prawym barku. "Ból był tak silny, że miałem wrażenie, że za chwilę odpadnie mi cała prawa ręka" - napisał na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother": Mama Mateusza odwiedziła dom Wielkiego Brata

ycipk-1bzc37

Z biegiem czasu kontuzja okazała się poważniejsza, niż przypuszczał. "Niestety, przez ostatnie kilka dni po programie ból w barku był nie do wytrzymania. Jestem pewny, że nie jest to zwykłe naciągnięcie, czy naderwanie..." - stwierdził.

Uczestnik "Ninja Warrior Polska" jest już po zabiegu artroskopii kontuzjowanego barku. "Jestem już po artroskopii prawego barku, w którym została przeprowadzona resekcja niestabilnych fragmentów chrząstno-kostnych po wgnieceniowych złamaniach powierzchni stawowej panewki w części przedniej oraz głowy kości ramiennej w okolicy przyczepu SSP/ISP do guzka większego. Została również przeprowadzona dekompresja podbarkowa i akriomoplatyska. Zabieg trwała ponad godzinę i był w znieczuleniu ogólnym" - opisał.

Teraz czeka go rehabilitacja. Zaraz po niej wraca do treningów. Zaznacza, że "tak łatwo się go nie pozbędą".

Nowe odcinki "Ninja Warrior Polska" można oglądać w każdy wtorek o godz. 20:10 w Polsacie.

ycipk-1bzc37

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bzc37

ycipk-1bzc37
ycipk-1bzc37