Trwa ładowanie...
d3urph9

Sylwia z "Love Island. Wyspa miłości" skrywa tajemnicę. Mogłaby wystąpić w innym show Polsatu

"Love Island" bije rekordy oglądalności. Nic dziwnego, że jego uczestnicy stają się coraz bardziej popularni. Wśród nich jest Sylwia, której pasja mogłaby ją zaprowadzić do innego programu stacji Polsat.
Share
Sylwia z "Love Island. Wyspa miłości" skrywa tajemnicę. Mogłaby wystąpić w innym show
Sylwia z "Love Island. Wyspa miłości" skrywa tajemnicę. Mogłaby wystąpić w innym showŹródło: Instagram.com
d3urph9

Sylwia z "Love Island"

Sylwia Madeńska zdecydowała się na udział w programie "Love Island. Wyspa miłości" po trudnym rozstaniu. Fani show twierdzą, że należy ona do jednych z najspokojniejszych oraz najrozsądniejszych uczestniczek "Love Island".

Sylwia opisuje siebie jako: "mega pozytywną i lekko szaloną osobą". Jej życie to "wieczne starcie rozumu z emocjami".

d3urph9

Okazuje się, że jest też niezwykle obrotna. W wieku 12 lat grała na Giełdzie Papierów Wartościowych, a od 16. roku życia utrzymuje się całkowicie samodzielnie.

Największą pasją 27-letniej Sylwii z "Love Island" jest taniec. Kobieta specjalizuje się w tańcach towarzyskich i od dziecka występuje w pokazach i na mistrzostwach. Sama przyznaje, że ciągle rozwija się tanecznie. Widzowie mogą kojarzyć ją z różnych programów, koncertów i reklam, w których występowała jako tancerka. Czy następnym etapem będzie udział w "Tańcu z Gwiazdami"?

Sylwia z "Love Island" – instagram

Profil Sylwii z "Love Island" na Instagramie obserwuje ponad 13 tys. fanów. 27-latka publikuje tam prywatne zdjęcia ze znajomymi oraz pocztówki w podróży. Nie brakuje również nieco bardziej pikantnych ujęć w bikini.

d3urph9

Podziel się opinią

Share
d3urph9
d3urph9