Nikola staje w obronie Ewy z "Rolnik szuka żony". "Nóż mi się w kieszeni otwiera"

Nikola jest oburzona słowami Waldka o Ewie
Nikola jest oburzona słowami Waldka o Ewie
Źródło zdjęć: © TVP

13.12.2023 12:34, aktual.: 13.12.2023 12:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Rolnik szuka żony" przynosi nie tylko miłość, ale i nieoczekiwane przyjaźnie. A te potrafią być oparciem w ciężkich chwilach. Może się o tym przekonać Ewa, która odrzuciła amory Waldka.

Waldek to uczestnik ostatniej edycji "Rolnik szuka żony", który wywołał największe kontrowersje wśród widzów. Nie zaplusował mataczeniem i oszukiwaniem produkcji oraz kandydatek. Dał się także poznać jako niezwykle nerwowy i wyczulony na swoim punkcie. Jak wiemy, nie wyszło mu z Ewą - nie poradziła sobie z jego napadami niedobrych emocji. Uczucie znalazł gdzie indziej, u drugiej kandydatki - Doroty.

Niestety to nie koniec tej historii. Bo Waldek, mimo iż zapewnia, że jest w szczęśliwym związku, wraca wciąż do ataków na Ewę. Oskarża ją o oziębłość i jest wyraźnie zły na nią, że odrzuciła jego starania. Sytuacja jest o tyle kuriozalna, że w tych wywiadach towarzyszy mu milcząca Dorota. Jak musi się czuć, gdy jej obecny facet z taką pasją opowiada o swojej byłej?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pod jednym z takich wywiadów niespodziewanie głos zabrał... Mateusz z dziewiątej edycji. Napisał do Waldka wprost: "Oprzytomniałeś? Ja wiem, że nagrywki na gospodarstwie ciągną za sobą dużo stresu i emocji, ale mnie ciekawi, czym się kierowałeś, dokonując wyboru w listach i na gospodarstwie? Przyznam, że od niedzieli jestem w szoku i nie dowierzam, co się tam odwaliło!".

Mateuszowi wtóruje... Nikola. Ona, Ewa i Mateusz poznali się podczas prywatnej imprezy świątecznej uczestników "Rolnik szuka żony". Nikola w swoim komentarzu w sieci zapewnia, że Ewa jest niezwykle wrażliwą i emocjonalną osobą, więc nieprawdą jest chłód, o jakim Waldek mówi w wywiadach. "Nóż mi się w kieszeni otwiera" - pisze dziewczyna w emocjach. Być może po prostu Ewa nigdy nie otworzyła się przed Waldkiem, bo między nimi tak naprawdę nie zaiskrzyło?

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o najlepszych (i najgorszych) reklamach świątecznych, wielkich potworach w "Monarchu" na AppleTV+ i szokującym znęcaniu się na ludźmi w "Special Ops: Lioness" na SkyShowtime. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także