"Nikita" nareszcie w polskiej TV

"Nikita" nareszcie w polskiej TV
Źródło zdjęć: © AXN

18.05.2011 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

*"Nikita". Nowe oblicze serialu, który kilka lat temu cieszył się popularnością wśród fanów seriali akcji od czerwca zagości na antenie AXN. Tym razem w rolę pięknej agentki wcieli się Maggie Q, a partnerować jej będzie m.in. Shane West.*

6 lat temu tajna, rządowa komórka zwerbowała Nikitę w swoje szeregi. Jednostka zwana „Sekcją” zaczęła działać na własną rękę wyłamując się spod rozkazów rządu. Pozbawili Nikitę tożsamości, zabili osobę, którą kochała i zmusili do bycia zabójczynią. Jednostka ta specjalizuje się w szkoleniu osób do misji specjalnych. Nikt kto trafił do „Sekcji” nie jest tam z własnej woli.

Nikomu też nie udało się stamtąd uciec. Nikomu, z wyjątkiem Nikity. Teraz ona chce zniszczyć organizację, która zniszczyła jej życie. Osoba, która ma jej w tym pomóc to Alex, młoda, piękna dziewczyna, która także trafiła w szeregi „Sekcji”. Pomaga Nikicie w rozpracowaniu organizacji, jest jej informatorką. Dzięki Alex udaje się sabotować część misji specjalnych, których podejmuje się „Sekcja”.

W pierwszych odcinkach serialu Nikita i Alex podejmują się m.in. przeszkodzeniu „Sekcji” w operacji Czarna Strzała, w której biorą udział młodzi, dopiero co przeszkoleni agenci. Nikita mierzy się też z przeszłością i wraca do swego pierwszego zlecenia, kiedy to miała pozbawić życia wpływowego biznesmena, zamieszanego w wyzysk i handel ludźmi. Okazuje się jednak, iż jego śmierć była upozorowana, a Nikita była tylko narzędziem w rękach „Sekcji”.

Producenci dopilnowali, by serial obfitował w widowiskowe pościgi i sceny walki, co z pewnością dodaje produkcji splendoru. Od pierwszego odcinka nie brakuje dynamiki i zawrotnego tempa. Niebagatelną rolę odgrywa także moda. Agenci i agentki często zmieniają kreacje, a każdy odcinek to mała rewia mody.

Premiera serialu "Nikita" 3 czerwca w AXN. Emisja w każdy piątek o 21:00.

Zobacz także:

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ZASKAKUJĄCE FAKTY ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także