Trwa ładowanie...

Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Zamiast TVP kabareton pokaże... TV Puls

TVP będzie żałować decyzji? Niedawno media obiegła informacja, że stacja zrezygnowała z Mazurskiej Nocy Kabaretowej i wydawało się, że zobaczy ją tylko widownia amfiteatru w Mrągowie. Tymczasem okazało się, że nie wszystko stracone. Transmitowaniem imprezy zainteresowała się Telewizja Puls.

Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Zamiast TVP kabareton pokaże... TV PulsŹródło: ONS.pl
dho4gyi
dho4gyi

Mazurska Noc Kabaretowa, organizowana w amfiteatrze w Mrągowie, to jedna z największych imprez tego typu w Polsce. Od osiemnastu lat emitowana była na antenie TVP2. W tym roku jednak stacja zrezygnowała z dalszej współpracy z organizatorami festiwalu i wycofała się z dalszej produkcji. Mimo wszystko impreza odbędzie się zgodnie z planem, 8 lipca. Sami organizatorzy nie zdradzali dotąd, czy emisji podejmie się inna telewizja.

Nieoczekiwanie okazuje się, że transmisję nada komercyjna stacja. W oficjalnym oświadczeniu czytamy, że Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej "PAKA" tegoroczną Mazurską Noc Kabaretową zorganizuje z Telewizją Puls. To o tyle zaskakujące, że podobne kabaretony nadawały największe stacje w kraju, a nad Mazurską Nocą Kabaretową monopol dotąd miała właśnie TVP.

Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią m.in. Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, Kabaret pod Wyrwigroszem, Ewa Błachnio i Muzikanty, Katarzyna Pakosińska, Formacja Chatelet, Ciach, Jurki, Antoni Gorgoń Grucha oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Oprawę muzyczną zapewni Marcin Partyka i zespół The Jobbers. Emisja kabaretonu na żywo w sobotę, 8 lipca o 20.00.

Zobacz także: Z czego śmieją się Polacy?

dho4gyi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dho4gyi