Trwa ładowanie...
d2hf6cs

Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Zamiast TVP kabareton pokaże... TV Puls

TVP będzie żałować decyzji? Niedawno media obiegła informacja, że stacja zrezygnowała z Mazurskiej Nocy Kabaretowej i wydawało się, że zobaczy ją tylko widownia amfiteatru w Mrągowie. Tymczasem okazało się, że nie wszystko stracone. Transmitowaniem imprezy zainteresowała się Telewizja Puls.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kabaret Ani Mru Mru
Kabaret Ani Mru Mru (ONS.pl)
d2hf6cs

Mazurska Noc Kabaretowa, organizowana w amfiteatrze w Mrągowie, to jedna z największych imprez tego typu w Polsce. Od osiemnastu lat emitowana była na antenie TVP2. W tym roku jednak stacja zrezygnowała z dalszej współpracy z organizatorami festiwalu i wycofała się z dalszej produkcji. Mimo wszystko impreza odbędzie się zgodnie z planem, 8 lipca. Sami organizatorzy nie zdradzali dotąd, czy emisji podejmie się inna telewizja.

Nieoczekiwanie okazuje się, że transmisję nada komercyjna stacja. W oficjalnym oświadczeniu czytamy, że Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej "PAKA" tegoroczną Mazurską Noc Kabaretową zorganizuje z Telewizją Puls. To o tyle zaskakujące, że podobne kabaretony nadawały największe stacje w kraju, a nad Mazurską Nocą Kabaretową monopol dotąd miała właśnie TVP.

d2hf6cs

Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią m.in. Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, Kabaret pod Wyrwigroszem, Ewa Błachnio i Muzikanty, Katarzyna Pakosińska, Formacja Chatelet, Ciach, Jurki, Antoni Gorgoń Grucha oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Oprawę muzyczną zapewni Marcin Partyka i zespół The Jobbers. Emisja kabaretonu na żywo w sobotę, 8 lipca o 20.00.

*Zobacz także: Z czego śmieją się Polacy? *

d2hf6cs

Podziel się opinią

Share
d2hf6cs
d2hf6cs