Trwa ładowanie...

Nieoficjalnie: Danuta Holecka została szefową "Wiadomości"

O awansie dziennikarki prowadzącej wieczorny program informacyjny TVP1 poinformował portal DoRzeczy.pl. Oficjalne potwierdzenie ma się pojawić w poniedziałek.

Nieoficjalnie: Danuta Holecka została szefową "Wiadomości"Źródło: East News
d4mplyl
d4mplyl

Nieoficjalnie wiadomo, że decyzja o zajęciu przez Danutę Holecką stanowiska szefowej "Wiadomości" zapadła w środę popołudniu. Informator donosił o podpisanej umowie i rozpoczęciu nowych obowiązków najpóźniej od 1 maja.

Dotychczas p.o. szefa "Wiadomości" był Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. O znalezieniu jego następcy mówiło się już w sierpniu zeszłego roku.

Danuta Holecka związana jest z Telewizją Polską od przeszło 25 lat. Początkowo relacjonowała obrady Sejmu, skąd trafiła do "Wiadomości". Od 2005 r. była prezenterką "Kuriera" w TVP3, a następnie przeszła do redakcji TVP Info, gdzie wtystępowała w takich programach jak "Info Serwis" i "Minęła dwudziesta". Do głównego wydania "Wiadomości" wróciła na stałe w styczniu 2016 r.

d4mplyl

Rok temu dołączyła, razem z Dariuszem Bohatkiewiczem i Mariuszem Kowalewskim, do komisji etyki TVP. To ciało, które orzeka o zgodności postępowania dziennikarzy z zasadami etyki zawodowej.

Obejrzyj: Powstaje ekranizacja "kaszubskiego porno". "Jest dużo pracy"

d4mplyl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mplyl