Trwa ładowanie...
Megafon.pl

"Nienawidziły się przez stulecia". Sarandon i Lange w najsłynniejszym sporze Hollywood

W marcu 2017 roku w telewizji zadebiutuje oparta na faktycznych wydarzeniach seria przedstawiająca losy Bette Davis i Joan Crawford. W postaci starzejących się aktorek walczących o role wcieliły się Susan Sarandon i Jessica Lange. Te jedne z największych amerykańskich gwiazd przez wiele lat rywalizowały ze sobą zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. - Nienawidziły się przez połowę stulecia - dowiadujemy się z pierwszego oficjalnego zwiastuna serialu. Jak wypadły odtwórczynie ich ról?

Share
"Nienawidziły się przez stulecia". Sarandon i Lange w najsłynniejszym sporze Hollywood
Źródło: Materiały prasowe
d3ibmvi

Ryan Murphy (scenarzysta takich seriali, jak "American Horror Story" czy "American Crime Story") teraz chce opowiadać o najsynniejszych sporach. Jako pierwszy na warsztat wziął konflikt między Joan Crawford (Jessica Lange)
i Bette Davis (Susan Sarandon) oraz ich trudną współpracę przy filmie "Co się zdarzyło Baby Jane?".

- Drugiej takiej rywalizacji nie było - mówiła w zapowiedzi Olivia de Havilland (Catherine Zeta-Jones). - Nienawidziły się przez połowę stulecia, a my je za to kochaliśmy.

d3ibmvi

Na ekranie pojawią się ponadto Alfred Molina jako reżyser Robert Aldrich, Sarah Paulson jako Geraldine Page, Stanley Tucci jako szef Warner Bros., Jack L. Warner, Dominic Burgess jako Victor Buono, Jackie Hoffman jako Mamasita, Molly Price jako Harriet Foster, Kathy Bates jako Joan Blondell, Alison Wright jako Pauline Jameson oraz Kiernan Shipka jako pastor B. D. Hyman.

Premierę "Feud" wyznaczono na 5 marca. Zwiastun prezentujemy poniżej.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także

d3ibmvi

Podziel się opinią

Share
d3ibmvi
d3ibmvi