Trwa ładowanie...
dfqm1my
Megafon.pl

"Nienawidziły się przez stulecia". Sarandon i Lange w najsłynniejszym sporze Hollywood

W marcu 2017 roku w telewizji zadebiutuje oparta na faktycznych wydarzeniach seria przedstawiająca losy Bette Davis i Joan Crawford. W postaci starzejących się aktorek walczących o role wcieliły się Susan Sarandon i Jessica Lange. Te jedne z największych amerykańskich gwiazd przez wiele lat rywalizowały ze sobą zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. - Nienawidziły się przez połowę stulecia - dowiadujemy się z pierwszego oficjalnego zwiastuna serialu. Jak wypadły odtwórczynie ich ról?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nienawidziły się przez stulecia". Sarandon i Lange w najsłynniejszym sporze Hollywood
(Materiały prasowe)
dfqm1my

Ryan Murphy (scenarzysta takich seriali, jak "American Horror Story" czy "American Crime Story") teraz chce opowiadać o najsynniejszych sporach. Jako pierwszy na warsztat wziął konflikt między Joan Crawford (Jessica Lange) i Bette Davis (Susan Sarandon) oraz ich trudną współpracę przy filmie "Co się zdarzyło Baby Jane?".

- Drugiej takiej rywalizacji nie było - mówiła w zapowiedzi Olivia de Havilland (Catherine Zeta-Jones). - Nienawidziły się przez połowę stulecia, a my je za to kochaliśmy.

Na ekranie pojawią się ponadto Alfred Molina jako reżyser Robert Aldrich, Sarah Paulson jako Geraldine Page, Stanley Tucci jako szef Warner Bros., Jack L. Warner, Dominic Burgess jako Victor Buono, Jackie Hoffman jako Mamasita, Molly Price jako Harriet Foster, Kathy Bates jako Joan Blondell, Alison Wright jako Pauline Jameson oraz Kiernan Shipka jako pastor B. D. Hyman.

dfqm1my

Premierę "Feud" wyznaczono na 5 marca. Zwiastun prezentujemy poniżej.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także

dfqm1my

Podziel się opinią

Share
dfqm1my
dfqm1my