Trwa ładowanie...
03-11-2010 10:20

Niechciana ciąża w "Ratownikach"

Niechciana ciąża w "Ratownikach"Źródło: TVP
d16epqx
d16epqx

Justynie (Natalii Rybickiej)
los nie szczędzi trudnych sytuacji. Jej chłopak Marek wyjeżdża na stypendium za granicę. Norbert, szaleńczo zakochany w dziewczynie, niesłusznie oskarża Staszka, brata Justyny o pobicie, by w ten sposób szantażem zdobyć względu dziewczyny, a biologiczny ojciec bohaterki leży w śpiączce po katastrofie śmigłowca Pogotowia Górskiego.

W dzisiejszym odcinku od rana Justyna bardzo źle się czuje. Nie jest nawet w stanie zając się swoimi codziennymi obowiązkami w pensjonacie. Ma zły humor, jest jej słabo i ma mdłości. Wystraszona sięga po test ciążowy – wynik jest pozytywny. Dziewczyna jest załamana. Łączy się przez internet z Markiem mając nadzieje na wsparcie z jego strony i mówi mu, że zostanie ojcem. Chłopak, zafascynowany studiami za granicą, nie chce przyjąć zaistniałej sytuacji do wiadomości. Mówi, że to ona jest w ciąży i że to jej problem. Justyna wściekła zrywa połączenie i pozostaje całkiem sama ze swoim problemem. Nie ma z kim porozmawiać o ciąży, jedyną osobą, której może się zwierzyć wydaje się być będący w śpiączce JAN.

Poza tym w odcinku:

OLIWIER organizuje wycieczkę na Kazalnicę. Bierze na nią ELISZKĘ (siostrę TOŚKI) i HONZĘ (chłopaka ELISZKI). Podczas wspinaczki dochodzi do wypadku. HONZA wisi bez kontaktu kilka metrów pod ELISZKĄ. OLIWIER jest najwyżej, również traci przytomność. ELIASZKA jest całkowicie bezradna. Akcja ratunkowa jest wyjątkowo trudna, biorą w niej udział prawie wszyscy ratownicy. Po wielu trudach, przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych udaje się uratować życie wszystkich zaginionych.

d16epqx

AŚKA, po charakterystycznym tatuażu, wpada na ślad Tamary Taszer. Wraz ze STASZKIEM postanawiają jej szukać. Pierwszy trop to stacja benzynowa, gdzie oglądają nagranie, na którym widać jak pod stację podjeżdża limuzyna z TAMARĄ. STASZEK rozpoznaje na filmie mężczyznę, który ukradł mu z pensjonatu komputer i aparat.

KASPERSKI mówi CEZAREMU o podsłuchu policyjnym i że OLGA (żona CEZAREGO) prowadzi sprawę przetargu na zakup gruntów. Jednocześnie KACPERSKI uspakaja, że już się zajął wyciszeniem całej sprawy korzystając ze swoich kontaktów w prokuraturze.

Po zakończonej akcji ratunkowej CEZARY rozmawia z ROJKIEM o STASZKU, chłopak mu mocno zaimponował, chwali go. Gdy ratownicy rozpakowują sprzęt pod Centralę Pogotowia Górskiego podjeżdża policja. To OLGA przyjechała aresztować STASZKA, oskarżonego o pobicie jej syna, NORBERTA. Chłopakowi grozi odwieszenie wyroku za pobicie wykładowcy i więzienie.

Więcej szczegółów już dziś o 21.30 na antenie TVP1. A w najbliższą sobotę o 16.00 powtórka odcinka drugiego serialu RATOWNICY. Zapraszamy!

d16epqx

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d16epqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16epqx