Trwa ładowanie...

Nie żyje Maja Hądzlik-Margańska. Dziennikarka Telewizji Publicznej miała 64 lata

TVP3 Bydgoszcz poinformowała o smutnym wydarzeniu. Zmarła dziennikarka Maja Hądzlik-Margańska, która była związana ze stacją od wielu lat.
Share
Maja Hądzlik-Margańska przez dwie dekady była związana z TVP3 Bydgoszcz
Maja Hądzlik-Margańska przez dwie dekady była związana z TVP3 BydgoszczŹródło: fot. TVP3 Bydgoszcz
d7emioi

Jak można przeczytać na stronie kanału, Maja Hądzlik-Margańska pracowała w Oddziale TVP3 Bydgoszcz przez 20 lat. Zajmowała się między innymi nadzorowaniem organizacyjnym i merytorycznym emisji programów, odbiorem redakcyjnych audycji czy wypełnianiem pasm oprawy dnia.

Ukończyła teatrologięi scenografię. Tłumaczyła różne publikacje i książki. Wśród nich jest m.in. "Święta oblubienica. Maria Magdalena, Święty Graal i inne tajemnice Kościoła" Margaret Starbird, "Gwiezdne dziedzictwo" Keitha Priesta i Lyssy Royal czy "Umysł i uzdrawianie" Billa Moyersa.

Oni odeszli w 2020 roku

Hądzlik-Margańska, która w grudniu tego roku skończyłaby 65 lat, została opisana jako osoba zawsze uśmiechnięta i w pełni profesjonalna. "Służyła poradami, dzieliła się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem" – czytamy.

d7emioi

Jakiś czas temu na stronie fundacji onkologicznej Alivia jej siostra zbierała pieniądze na dalsze leczenie tłumaczki. Kobieta od dwóch lat walczyła z rakiem jajnika. Była po dwóch operacjach i po dwóch cyklach chemioterapii. Niestety choroba powróciła z przerzutami. Ostatnie pożegnanie dziennikarki odbędzie się w piątek 2 kwietnia o godz. 8:30 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7emioi

Podziel się opinią

Share
d7emioi
d7emioi