Nie zna swojego ojca i dziadków. Beata z "Love Island" opowiedziała o rodzinie

Beata opowiedziała o swojej rodzinie
Beata opowiedziała o swojej rodzinie
Źródło zdjęć: © Player.pl
Magdalena Sawicka

03.04.2023 11:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata postanowiła otworzyć się przed Kamilem. W rozmowie w cztery oczy opowiedziała o swojej sytuacji rodzinnej. - Jestem tylko ja, moja mama i mój brat - wyznała uczestniczka "Love Island".

W niedzielnym odcinku "Love Island" produkcja programu zaserwowała widzom karuzelę skrajnych emocji. Po konkurencji, w której pojawiły się zdjęcia uczestników z dzieciństwa, odbyło się przeparowanie. Beata niespodziewanie zdecydowała się na Kamila, co zburzyło miłosne plany Oli. Stojąc przed wyborem Jay czy Michał, 32-latka wolała tego drugiego.

Po chwili na Islanderów czekała kolejna atrakcja. Mieli wskazać, która z nowo powstałych par, ma najmniejsze szanse na miłość. Jednogłośnie wybrano Olę i Michała, którzy opuścili "Love Island".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wieczór wyznań

Wieczorem szukający miłości single ze swoimi zdjęciami w dłoniach, odbyli szczere rozmowy. Niektóry zdecydowali się opowiedzieć o swojej przeszłości. Adam wyznał, że jest adoptowany, a jego partnerka Marta zdradziła, że straciła ciążę.

O swoim trudnym dzieciństwie postanowiła opowiedzieć też Beata, choć zrobiła to dość mało subtelnie, pytając Kamila, czy był planowany? Gdy ten przyznał, że nie wie, ale raczej tak, odwzajemnił pytanie. Islanderka przyznała, że nie zna swojego ojca, ponieważ nakłaniał jej mamę do aborcji.

- Moja mama miała 17 lat. Nagle się to gdzieś tam wydarzyło i z tego, co mi mama opowiadała, to było grubo, nie było ciekawie. No bo jak mój tata się dowiedział, że moja mama jest w ciąży, to chciał, żeby usunęła i tak dalej. Więc nie znam swojego taty - powiedziała.

Później dodała, że właściwie to ma niewiele bliskich osób. Nie zna swoich dziadków, ponieważ jej mama wychowała się w domu dziecka.

- Jestem tylko ja, moja mama i mój brat. Ja nie mam nikogo kompletnie. Bo moja mama jest z domu dziecka, wiesz? - dodała Beata.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" szkalujemy "Johna Wicka 4", wychwalamy "Sukcesję" i zastanawiamy się, gdzie zniknął Jim Carrey (i co, do cholery, wywinął tym razem?). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także