Trwa ładowanie...

"Nie z tego świata": Weronika Rosati oczarowała Amerykanów

Share
"Nie z tego świata": Weronika Rosati oczarowała Amerykanów
Źródło: AKPA
d6ud0k1

Weronika Rosati zachwyciła amerykańskich widzów i krytyków serialu "Nie z tego świata". Co do tego nie ma wątpliwości. Od premiery odcinka, w którym zagrała, dziennikarze nie przestają chwalić jej w recenzjach.

17 lutego w amerykańskiej stacji telewizyjnej The CW został wyemitowany najnowszy epizod serialu "Supernatural", w którym Weronika Rosati zagrała główną rolę. Aktorka wcieliła się w francuską agentkę Delphine Seydoux. Po emisji odcinka amerykański krytycy i fani docenili talent Weroniki, a w poszczególnych recenzjach można przeczytać:

- Jej kreacja Delphine uczyniła odwagę i poświęcenie bohaterki wiarygodnym. Kupuję ją w całości jako łączniczkę.

d6ud0k1

- Ona jest świetną aktorką i naprawdę błyszczy w tej roli. Będę się przyglądał jej karierze, ponieważ jestem pewien, że niebawem jej nazwisko będzie tu wielkie.

- Kolejnym świetnym występem w tym odcinku "Supernatural" był występ Weroniki Rosati, która wcieliła się w rolę Delphine.

(Fot. CW)

d6ud0k1

Amerykanie nie szczędzą polskiej aktorce pochwał. Tak pozytywne oceny dobrze dla niej wróżą, tym bardziej, że już w kwietniu premiera kolejnego serialu, w którym występuje - "The Detour". Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Zobacz także:Weronika Rosati o swojej roli w serialu "Powiedz tak"

d6ud0k1

Podziel się opinią

Share
d6ud0k1
d6ud0k1