Trwa ładowanie...

"Nie z tego świata", sezon 11, odcinek 14, 17.02.2016: Weronika Rosati w amerykańskim serialu

Share
"Nie z tego świata", sezon 11, odcinek 14, 17.02.2016: Weronika Rosati w amerykańskim serialu
Źródło: The CW
d4id95t

17 lutego na antenie The CW zostanie wyemitowany odcinek serialu "Nie z tego świata" (org. "Supernatural"), w którym zagrała Weronika Rosati. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski gwiazda wyznała, że to nie jest jedyny zagraniczny projekt, w który się zaangażowała. W kwietniu znów zagości na ekranie. W jakiej produkcji?

"Nie z tego świata" to amerykański serial emitowany od 2005 roku. Pilot serii został obejrzany przez ponad pięć milionów osób. Serial początkowo był rozplanowany na trzy sezonu, ale ze względu na ogromną popularność, jaką cieszy się projekt, powstały kolejne.

Weronika Rosati wystąpiła w 14. odcinku 11. sezonu hitu. Wcieliła się w rolę francuskiej agentki - Delphine Seydoux. Aktorka pracowała na planie pod okiem samego Johna Badhama, reżysera hitu "Gorączka sobotniej nocy".

(Fot. CW)

d4id95t

W rozmowie dla WP ulubienica widzów opowiedziała o zagranicznej karierze. W najbliższym czasie będzie można zobaczyć ją w kolejnym zachodnim serialu - "The Detour", który niedługo zadebiutuje w amerykańskiej ramówce. Sama zainteresowana nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Jakie ma plany?

Dowiecie się tego z zamieszczonego powyżej klipu!

(Fot. CW)

(Fot. CW)

d4id95t

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4id95t
d4id95t