Trwa ładowanie...

"Nie wierzę, że go spotkałem". Gwiazdor pokazał zdjęcie z "Oszustem z Tindera"

Simon Leviev zachowywał się jak idealny chłopak. Był dla kobiet niczym książę na białym koniu. "Księciem diamentów", jak nazywa się go momentami w szokującym filmie Netfliksa. Po premierze nie brakuje osób, które przyznają, że spotkały na swojej drodze "Oszusta z Tindera".

Simon Leviev przedstawiał się jako "król diamentów"Simon Leviev przedstawiał się jako "król diamentów"
d22qpdk
d22qpdk

"Oszust z Tindera" to nowy globalny hit Netfliksa. Historię Izraelczyka, który rozkochiwał w sobie kobiety, a po kilku miesiącach wyłudzał w okrutny sposób od nich pieniądze, jest numerem 1 w kilku krajach na całym świecie. Wiemy już, że podczas premierowego weekendu widzowie Netfliksa oglądali film przez 45,8 mln godzin. Jest to rekordowe osiągnięcie pośród dokumentalnych produkcji, które pojawiły się w ofercie platformy streamingowej.

Historia Simona Levieva i kobiet, które zostały przez niego poszkodowane, cały czas trwa i zanosi się na to, że przed nami kolejne rozdziały tego skandalu. Ochroniarz Piotr K. zdążył już pozwać Netfliksa o naruszenie dóbr osobistych. Simon natomiast zapowiadał na Instagramie przedstawienie swojej wersji wydarzeń, by chwilę później Instagram usunął jego konto (zgromadził tam ponad 200 tys. obserwatorów).

Zobacz: Oszustwa "na gwiazdy"

Sprawą Simona Levieva żyją tysiące internautów z całego świata. Film dotarł w różne zakątki kraju. I co się okazuje? Zdjęcia z Simonem mają nawet w swoich telefonach znani raperzy.

d22qpdk

Na InstaStory zdjęcie z Levievem pokazał raper French Montana. "Nie wierzę, że poznałem oszusta" - podpisał fotkę. W tle widać wnętrze prywatnego samolotu, więc nie mogło być to przypadkowe spotkanie. Gwiazdor nie zdradził, dlaczego się spotkali, ale wrzucił to zdjęcie na InstaStory jeszcze drugi raz, dodając prześmiewczy komentarz:

"Hej, właśnie opuściliśmy szpital. French Montana jest cały, wszyscy znów jesteśmy cali, ale nasi wrogowie nas ścigają. Proszę, wyślijcie szybko 50 tys. Proszę".

"Oszust z Tindera" Instagram
"Oszust z Tindera"Źródło: Instagram

Po premierze "Oszusta z Tindera" Instagram zalały fałszywe konta "Simona Levieva". Pojawiło się też mnóstwo nieoficjalnych zbiórek pieniędzy na jego ofiary. Cecilie Fjellhøy, Ayleen Charlotte i Pernilla Sjoholm zdecydowały się założyć jedną oficjalną pod swoimi nazwiskami. Chcą uzbierać 600 tys. funtów, by spłacić długi, które zaciągnęły przez Simona. W trzy dni zebrały ponad 48 tys. funtów.

d22qpdk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22qpdk