RozrywkaNie tylko "Taniec z gwiazdami". Janachowska z kolejnym programem w Polsacie

Nie tylko "Taniec z gwiazdami". Janachowska z kolejnym programem w Polsacie

Izabela Janachowska pracuje nad nowym programem
Izabela Janachowska pracuje nad nowym programem
Źródło zdjęć: © AKPA

26.07.2021 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To już pewne – jesienią zobaczymy Izabelę Janachowską w barwach Polsatu. Tancerka i prezenterka poprowadzi "Taniec z gwiazdami", ale już wiadomo, że to nie wszystko. Niebawem ruszy z własnym programem.

Wiadomość o przejściu Izabeli Janachowskiej z TVN do Polsatu obiegła media lotem błyskawicy. Trudno dziwić się zaskoczeniu prasy – z ostatnich doniesień wynikało, że decyzja prezenterki była nagła. Sama zainteresowana nie komentowała sprawy obszernie, potwierdziła jednak, że już niebawem pojawi się na antenie stacji ze słonecznym logo.

Potwierdziły się też wcześniejsze spekulacje. Janachowska wraca do "Tańca z gwiazdami" (tańczyła w programie nadawanym i w TVN, i w Polsacie), ale tym razem w roli prowadzącej. Dołączyła do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny - będą prowadzić show naprzemiennie (Sykut z kolei wystąpi w nadchodzącej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo").

Informatorzy kolorowej prasy donosili, że "Taniec z gwiazdami" to w przypadku Janachowskiej dopiero początek. Kierownictwo stacji podobno przyglądało się jej od dłuższego czasu i dostrzegło w niej spory potencjał – przede wszystkim jako prowadzącej autorskie formaty. Mówi się o tym, że stacja ma zamiar powierzyć jej cały program.

Nie jest też tajemnicą, że Izabela Janachowska istnieje w świadomości widzów przede wszystkim jako ekspertka ślubna. Jej programy o tej tematyce cieszyły się niemałą popularnością. Charyzmatyczna prezenterka nie ma też zamiaru z nich rezygnować. Jak się okazuje, jest zasypywana pytaniami, czy wciąż będzie dzielić się wiedzą na temat organizacji wesel. Janachowska wyszła więc naprzeciw fanom i zaspokoiła ich ciekawość.

- Nie bójcie się, absolutnie nie znikam z tematyki ślubnej. Ona jest dla mnie priorytetowa i najważniejsza. "Taniec z gwiazdami" prowadzę, ale nagrywam wspaniały, nowy, ogromny format ślubny - powiedziała na Instastory.

Portal Plejada donosi z kolei, że program najprawdopodobniej będzie nadawany w tematycznym kanale Polsat Cafe (podobnie jak jej wcześniejsze na TVN Style). Fani mają więc na co czekać!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także