RozrywkaJanachowska przechodzi do konkurencji. Wraca do korzeni

Janachowska przechodzi do konkurencji. Wraca do korzeni

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Źródło zdjęć: © ons | ons

21.07.2021 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W życiu zawodowym Izabeli Janachowskiej spore zmiany. Do tej pory była jedną z największych gwiazd TVN Style. Niebawem jednak, jak donoszą media, możemy zobaczyć ją u konkurencji.

Izabela Janachowska zaistniała w świadomości widzów w "Tańcu z gwiazdami". W latach 2009–2011 walczyła o Kryształową Kulę u boku m.in. Radosława Majdana czy Przemysława Salety. Do show trafiła po zakończeniu kariery turniejowej tancerki. Cieszyła się sporą sympatią widzów, ale i tę przygodę musiała przerwać, z powodu kontuzji.

Janachowska szybko jednak znalazła sobie nowe zajęcie jako prezenterka, co też specjalnie nie dziwi, bo przed kamerą od początku czuła się jak ryba w wodzie. W nowym zawodzie Izabela realizowała swoją pasję – udowodniła widzom, że jest prawdziwą ekspertką od ślubów. Jej programy "W czym do ślubu" czy "I że nie opuszczę cię aż do ślubu" stały się hitami stacji TVN Style, a fani i fanki zgłaszali się do Janachowskiej także poza programem.

Nic dziwnego też, że właśnie w tę stronę popchnęła swoją karierę i stała się prawdziwą ekspertką wśród wedding plannerek. Nie rezygnując oczywiście z telewizji. Jej programy doczekały się kilku sezonów. Fani Janachowskiej i jej formatów muszą się jednak przygotować na zwrot akcji.

Jak informuje serwis Plotek, prezenterka zakończyła współpracę z TVN. Jej decyzja o odejściu ze stacji podobno była nagła. Nie znaczy to jednak, że zniknie z ekranów. Ten sam serwis informuje, że wysoce prawdopodobne jest, że zobaczymy ją niebawem w Polsacie. Co więcej, szefostwo stacji podobno już od dłuższego czasu przyglądało się prezenterce.

- Szefowie Polsatu od dawna bacznie przyglądali się Izie. Są pod dużym wrażeniem tego, jak udało jej się rozwinąć. Mają też wrażenie, że drzemie w niej jeszcze wielki potencjał. Iza będzie miała więc szansę sprawdzić się nie tylko w kanałach tematycznych Polsatu, ale i na głównej antenie – powiedział informator Plotka.

To jednak nie wszystko. Z doniesień wynika, że prezenterka i tancerka wróci do swoich korzeni, bo właśnie do "Tańca z gwiazdami". Tańczyła już w polsatowskiej wersji programu, w 2014 r., partnerując Rafałowi Brzozowskiemu, ale z dalszej współpracy musiała zrezygnować właśnie ze względu na kontuzję.

- Wszystko wskazuje na to, że zaliczy wielki powrót na parkiet – dodaje źródło serwisu, choć ani Polsat, ani Izabela Janachowska nie udzielili żadnych komentarzy w tej sprawie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także