Nie tylko "królowa pieczarek". Co słychać u innej uczestniczki "Rolnik szuka żony", Magdaleny Bator?

Magda z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"
Magda z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"
AKPA

27.12.2022 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kobiety w roli osób wybierających swoje drugie połówki to wciąż rzadkość w "Rolnik szuka żony". W siódmej edycji wystąpiła Magdalena Bator. Jak dziś wygląda? Pokazała zdjęcie z mężem i synkiem!

Magdalena Bator była uczestniczką siódmej edycji "Rolnik szuka żony", jedyną kobietą wybierającą kandydatów. Na jej gospodarstwo przyjechało wtedy trzech panów: Mateusz, Adam i Paweł. Mężczyźni dobrze czuli się na wsi i bawili się wyśmienicie. Do tego stopnia, że Magdzie zaczęło to przeszkadzać. Miała poczucie, że gdzieś po drodze zapomnieli, po co znaleźli się w programie. Rozgoryczona takim obrotem spraw, odprawiła wszystkich do domów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gdy już wyjechali, ze smutkiem opowiedziała o tym Marcie Manowskiej. Zdecydowała wtedy, że jeszcze raz wróci do nadesłanych listów. Wśród nich był ten nadesłany przez Jakuba, któremu obowiązki przeszkodziły wcześniej w przyjeździe na pierwszą randkę z Magdą. Rolniczka dała mu drugą szansę i to był strzał w dziesiątkę.

Okazało się, że są sobie przeznaczeni. Byli w sobie tak zakochani, że sceptyczni obserwatorzy na Facebooku i Instagramie twierdzili nawet, że... Magda i Kuba znali się przed programem i wszystko to jest ściemą. Oni nie przejmowali się takimi komentarzami i skupiali na swojej relacji. W 2021 roku na świat przyszedł ich synek Marcel, który jest oczkiem w głowie rodziców. Ślub wzięli w lipcu 2022 roku w pięknych okolicznościach przyrody. Magda na uroczystość zaprosiła dwóch rolników ze swojej edycji "Rolnik szuka żony".

Mimo że Magdę na Instagramie obserwuje ponad 50 tys. followersów, zagląda ona tam bardzo rzadko. Z okazji świąt zrobiła swoim fanom niespodziankę i opublikowała parę zdjęć ze świątecznej sesji z synkiem i mężem. W komentarzach posypały się gratulacje, życzenia i pozdrowienia. Zobaczcie!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także