Trwa ładowanie...

Nie otwieraj oczu: Sandra Bullock w przerażającym zwiastunie

Do sieci trafił zwiastun postapokaliptycznego filmu Netfliksa "Nie otwieraj oczu". W roli głównej zobaczymy Sandrę Bullock.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Nie otwieraj oczu"
"Nie otwieraj oczu"Źródło: Materiały prasowe
d1gq3xn

Film opowiada o Malorie, matce z dwójką dzieci, która walczy o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie. Przypomina on nieco ten, który widzieliśmy w "Cichym miejscu" - z tym, że tam niebezpieczeństwo przyciągały wszelkie dźwięki. Tutaj tajemnicza siła zabija wszystkich, którzy ją zobaczą. Malorie wyrusza w podróż z rodziną, by znaleźć bezpieczne miejsce do życia. Będzie musiała przemieszczać się z zasłoniętymi oczami.

W zwiastunie widzimy różne etapy z życia Malorie - na początku kobieta budzi się w środku lasu z zasłoniętymi oczami i szuka swoich dzieci. Później widzimy wydarzenia, które miały miejsce wcześniej - główna bohaterka jest w ciąży, a wokół zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Malorie i grupa innych osób próbują przetrwać.

"Nie otwieraj oczu" ("Bird Box") to ekranizacja powieści Josha Malermana w reżyserii Erica Heisserera. W rolę główna wciela się Sandra Bullock. Obok niej na ekranie zobaczymy między innymi Johna Malkovicha i Jacki Weaver.

d1gq3xn
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1gq3xn

Podziel się opinią

Share
d1gq3xn
d1gq3xn