Trwa ładowanie...

"1983" - pierwszy polski serial Netflixa. Jest zwiastun!

Netflix wypuścił zwiastun serialu "1983". To pierwsza polska produkcja tej platformy. Jak wypadła? przekonamy się 30 listopada.

"1983" - pierwszy polski serial Netflixa. Jest zwiastun!Źródło: Materiały prasowe
d2tc5g7
d2tc5g7

"1983" to długo wyczekiwany, pierwszy polski serial stworzony przez platformę Netflix. Produkcja łączy thriller z kryminalną intrygą, przedstawiając alternatywną wizję świata po 1983 roku.

Akcja serialu osadzona jest w Polsce. Po ataku terrorystycznym, jaki miał miejsce w 1983 roku, Związek Radziecki przetrwał, a Polska przekształciła się w państwo policyjne. Bohaterowie wpadają na trop intrygi opracowanej przez przywódców reżimu jeszcze w latach 80. Teraz może ona wpłynąć na bieg historii.

Ośmioodcinkowy serial wyreżyserowały cztery artystki: Katarzyna Adamik, Olga Chajdas, Agnieszka Holland i Agnieszka Smoczyńska. W rolach głównych występują Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra i Zofia Wichłacz. W obsadzie znaleźli się także Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus, Mateusz Kościukiewicz oraz Ewa Błaszczyk.

Wszystkie 8 odcinków ukaże się 30 listopada na platformie Netflix.

d2tc5g7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tc5g7