Nie tylko uroda. Kuba Wojewódzki ujawnił, co imponuje mu w młodszej partnerce

 Kuba Wojewódzki coraz częściej wspomina o swojej dziewczynie na antenie TVN. Ostatnio dosłownie nie mógł się jej nachwalić
Kuba Wojewódzki coraz częściej wspomina o swojej dziewczynie na antenie TVN. Ostatnio dosłownie nie mógł się jej nachwalić
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

23.11.2022 10:36, aktual.: 23.11.2022 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku swojego talk show Kuba Wojewódzki wyjątkowo często wspominał o swojej dziewczynie. Dosłownie nie mógł się jej nachwalić i nie chodziło tu wcale o urodę. Co najbardziej imponuje mu w młodszej partnerce?

Anna Markowska, znana widzom TVN z siódmej edycji programu "Top Model", niedawno po raz pierwszy skomentowała publicznie swój związek z Kubą Wojewódzkim. W rozmowie z reporterem jednego z plotkarskich portali, 30-letnia modelka opowiedziała, jak się poznali i jak ich zawodowa współpraca przerodziła się w bliższą zażyłość.

- [...] Tak jakoś szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie czuć się w swoim towarzystwie, a długo później weszliśmy w związek - ujawniła w rozmowie z Damianem Glinką Markowska, potwierdzając tym samym, że jest z 59-letnim showmanem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jednak nie tylko modelka coraz częściej opowiada o nowym związku. W ostatnim odcinku swojego talk show także Kuba Wojewódzki wyjątkowo często wspominał o swojej dziewczynie. W rozmowie z Joanną Przetakiewicz wprost nie mógł się jej nachwalić i wcale nie koncentrował się na wyglądzie modelki, a na finansowej zaradności.

- Poznaję dziewczyny w różnym wieku, do pewnego wieku w różnym wieku - poprawił się dziennikarz - i jak patrzę na samodzielność finansową swojej partnerki, jej koleżanek, to jest to klasa średnia. Naprawę młoda, zdrowa klasa średnia, która nie boi się być szczęśliwą, nawet zuchwałą, zachłanną - mówił Wojewódzki, nie kryjąc przy tym podziwu dla młodego pokolenia, które odważnie i bez kompleksów sięga po swoje.

Następnie gospodarz programu, który znany jest ze swojej słabości do młodszych partnerek, zażartował, że z nadzieją patrzy na ten trend.

- Ja bym bardzo chciał, żeby te coraz młodsze dziewczyny były coraz bogatsze, żebym nie musiał wydawać pieniędzy - śmiał się Wojewódzki, chwilę później zachodząc w głowę, za co "moja dziewczyna mnie kocha". W czasie rozmowy z Joanną Przetakiewicz dziennikarz TVN ujawnił też, że wybiera się na imprezę urodzinową organizowaną przez właścicielkę La Manii.

- Obiecałem Ani, że przyjdziemy - zapewnił na antenie, po raz kolejny bez skrępowania wspominając o swojej dziewczynie.


Premiera spektaklu "Bliżej", Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Premiera spektaklu "Bliżej", Kuba Wojewódzki i Anna Markowska© AKPA | AKPA

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się "The Office", krytykujemy "The Crown", rozgryzamy "The Bear", wspominamy "Barry’ego" i patrzymy przez palce na "Na zachodzie bez zmian". Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także