Aukcja Podsiadło dla WOŚP. Z miejsca stała sie hitem, kto da więcej?

Dawid Podsiadło - mistrz nie tylko estrady
Dawid Podsiadło - mistrz nie tylko estrady
Źródło zdjęć: © AKPA

23.01.2024 12:51, aktual.: 23.01.2024 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To może być jedna z najciekawszych aukcji na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do 5 lutego można licytować mecz w badmintona z Dawidem Podsiadło. Cena wynosi już 35 tys. złotych. Kto da więcej?

Organizatorzy WOŚP po raz kolejny zwrócili się ze specjalną prośbą do ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków, a także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie jakiegoś przedmiotu na rzecz Orkiestry. Czasami nie jest to jednak rzecz, ale coś być może bardziej cennego dla fanów.

W tym roku hasło WOŚP brzmi: "Tu wszystko gra! OK!". Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych." Aukcje związane z fizyczną aktywnością idealnie wpisują się w tegoroczne motto.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Są takie momenty, na które czekasz całe życie. Miliony godzin na treningach, tryliardy kilometrów, oceany potu i łez. Znacie mnie i wiecie, że moje życie to sport. Zawsze ekstremalny. Pora w końcu odsłonić karty - jestem gotowy rzucić wyzwanie światu. One man, one decision." - napisał Dawid Podsiadło w komentarzy aukcji, którą zaproponował.

Z opisu dowiadujemy się, że piosenkarz, kompozytor i autor tekstów jest także "nieoficjalnym mistrzem Dąbrowy Górniczej w badmintonie". Na przeciwnika czeka więc najprawdopodobniej duże wyzwanie.

Mecz badmintona z Dawidem Podsiadło można licytować do 5 lutego. Cena tej przyjemności na dzień 23 stycznia wynosi 35 tys. złotych. Aukcja znajduje się pod tym linkiem.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad serialem "Forst" z Borysem Szycem, omawiamy ostatni film Nicolasa Cage'a, a także pochylamy się nad "The Curse" czyli najbardziej niezręczną produkcją ostatnich lat. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także