Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony". Miliony Polaków zawiedzionych. Nie zobaczą ulubionego show TVP

Na konferencji ramówkowej TVP przedstawiono uczestników najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Nowi uczestnicy popularnego show mieli szukać miłości już od tej niedzieli. Tak się jednak nie stanie. Będą zmiany w ramówce.

Uczestnicy dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony"Uczestnicy dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony"Źródło: "Rolnik szuka żony" TVP, Facebook.com, fot: PIOTR MATEY/piotr@matey.pl
d11xbdv
d11xbdv

W kwietniu TVP wyemitowała zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Przedstawiono w nim sylwetki uczestników oraz uruchomiono możliwość wysyłania do nich listów. Ci z nich, którzy mogli pochwalić się największą liczbą przesyłek, zostali wybrani do dziewiątej edycji, której pierwszy odcinek mieliśmy zobaczyć już 4 września. To się jednak zmieniło.

Na swoim fanpage'u TVP udostępniła widzom nową jednominutową czołówkę programu. Jednocześnie informując fanów programu o jeszcze innej ważnej decyzji. Otóż nie zobaczymy "Rolnika" 4 września. Dlaczego?

Wszystko za sprawą meczu 1/8 finału siatkarskich mistrzostw świata. Do tego nie jest wcale pewne, że widzowie zobaczą swój ulubiony show tydzień później. Jeśli Polacy wygrają, mają szansę na udział w finale, który odbędzie się w niedzielę 11 września.

d11xbdv

Nie ustalono więc konkretnej daty. Wiemy tylko, że w pierwszym odcinku będziemy mogli zobaczyć, jak Marta Manowska przywozi listy rolnikom i rolniczce od osób, chcących ich poznać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa

d11xbdv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11xbdv