Netflix ponownie usunie dziesiątki tytułów z oferty. Już trzeci raz tej jesieni

Netflix ponownie usunie dziesiątki tytułów z oferty. Już trzeci raz tej jesieni
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.10.2018 15:10, aktual.: 10.10.2018 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po wrześniowych aktualizacjach oferty Netflix ponownie zredukuje swoją ofertę o nawet kilkadziesiąt tytułów. Znikną m.in. kultowa kreskówka dla dorosłych "Rick & Morty", "Pamiętniki wampirów", czy też "Niemożliwe".

W zeszłym miesiącu spółka musiała usunąć ze swojej listy łącznie ponad 130 filmów i seriali}. Z końcem października oferta będzie uboższa o 30 tytułów.

Jeden już zniknął. "Nocy żywych trupów" nie ma na platformie od 7 października. Następny w kolejce jest film "The Brave", który zostanie usunięty 11 października.

Nieco więcej tytułów zniknie 14 października - wtedy w ofercie nie będzie już m.in. filmów "Niemożliwe" z Naomi Watts, "Sekspedycja", "Ścigana".

Następne większe kasowanie odbędzie się ostatniego dnia października. Najbardziej odczuwalny będzie brak serialu animowanego dla dorosłych "Rick & Morty", którego każdy odcinek zbierał bardzo wysokie noty.

Na wszystkie wyrzucane z oferty filmy i seriale Netflix nie przedłużył licencji. Zapewne za jakiś czas część odnowi, jak to bywało we wcześniejszych przypadkach, ale nie ma pewności, że zrobią to szybko.

Pełna lista filmów i seriali, które znikną w tym miesiącu, jest dostępna na stronie upflix.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także