Trwa ładowanie...
d1pq4ue

Netflix pokaże serial o nastolatku z autyzmem

Jeszcze tego lata na antenie Netfliksa swoją premierę będzie miał serial komediowy "Atypical", opowiadający perypetie 18-latka cierpiącego na autyzm. Za stworzenie serialu odpowiada Robia Rashid, producentka znana m.in. z telewizyjnego hitu "Jak poznałem waszą matkę".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Atypical
Atypical (youtube.com)
d1pq4ue

Pierwszy odcinek "Atypical" wyemitowany zostanie już 11 sierpnia. Serial opowie historię Sama, zmagącego się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. 18- latek postanawia, że nadszedł najwyższy czas, by poszedł na randkę, znalazł dziewczynę i odnalazł niezależność. Radosna i emocjonalna podróż Sama, wywraca życie całej rodziny do góry nogami. Będą oni musieli przyzwyczaić się do zmian i znaleźć odpowiedź na pytanie: co naprawdę znaczy być normalnym?

W roli głównej zobaczymy Keira Gilchrista, znanego m.in. z serialu "Wszystkie wcielenia Tary". Jennifer Jason Leigh wciela się w postać matki Sama, Elsy, którą czeka trudna droga prowadząca do zdefiniowania siebie na nowo.Ojca chłopaka zagra Michael Rapaport, a siostrę Brigette Lundy-Paine. Producentem wykonawczym i reżyserem kilku odcinków jest zdobywca Oscara, Seth Gordon.

Pierwszy sezon "Atopical" składać się będzie z ośmiu 30-minutowych odcinków.

Zobacz także: najlepsze seriale netflix 2018

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1pq4ue

Podziel się opinią

Share
d1pq4ue
d1pq4ue