Trwa ładowanie...
d2uft4r

Netflix kupił prawa do "Ultravioletu". Polski serial na amerykańskiej platformie

"Ultraviolet" to polska produkcja na kanale AXN . Serial emitowany był jesienią ubiegłego roku. Dziś wiemy, że zainteresował się nim Netflix, a decyzja o powstaniu drugiego sezonu ma zapaść w najbliższym czasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Nieradkiewicz w serialu "Ultraviolet"
Marta Nieradkiewicz w serialu "Ultraviolet" (Materiały prasowe)
d2uft4r

"Ultraviolet" to polski serial kryminalny, w którym wszystkimi nierozwiązanymi przez policję sprawami zajmuje się tytułowa grupa Ultraviolet. Jej członkowie działają w sieci i wykorzystują potencjał nowych technologii.

Główną rolę w serialu zagrała Marta Nieradkiewicz. Poza nią wystąpili też: Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Sebastian Fabjański, Sebastian Kalita, Michał Żurawski, Weronika Rosati, Mateusz Damięcki, Anna Dereszowska, Bartosz Gelner i Magdalena Czerwińska. Serial wyreżyserował Jan Komasa, a scenarzystką i producentką jest Wendy West.

d2uft4r

Produkcja emitowana była na antenie AXN jesienią ubiegłego roku, w każdą środę o godzinie 22:00. Warto zauważyć, że jego oglądalność biła rekordy stacji. Każdy z 10 premierowych odcinków oglądało średnio 107 tysięcy widzów.

Portal wirtualnemedia.pl podaje, że projekt nie został porzucony, a AXN przygotowuje się do produkcji drugiego sezonu. Ostateczna decyzja ma zapaść w najbliższym czasie. Warto dodać, że "Ultravioletem" zainteresował się również Netflix i kupił do serialu prawa. Potwierdza to Magdalena Mastalerz, PR manager w Sony Pictures Television Networks Central Europe.

d2uft4r

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Zobacz także: najlepsze seriale netflix 2018

d2uft4r

Podziel się opinią

Share

d2uft4r

d2uft4r