"Nightflyers" już wkrótce na Netflixie

Kosmiczna przygoda oparta na opowiadaniu George'a R.R. Martina - "Nightflyers" już niedługo w Netflixie. Czy serialomaniacy mają na co czekać?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera "Nightflyers" jest zaplanowana na 2018 r.
Premiera "Nightflyers" jest zaplanowana na 2018 r. (Materiały prasowe)
WP

Serial oparty na opowiadaniu George'a R.R. Martina - autora Gry o Tron. Akcja Nightflyers toczy się w przyszłości - na dzień przed ziemską zagładą. Zespół naukowców wyrusza w wyprawę najnowocześniejszym statkiem w galaktyce - Nightflyerem - w celu przechwycenia tajemniczego obcego pojazdu kosmicznego, który może okazać się ich jedynym ratunkiem. Kiedy załoga zbliża się do celu, odkrywa, że statek jest tak naprawdę sztuczną inteligencją, która wydaje się kierować ich do śmiertelnego niebezpieczeństwa kryjącego się daleko w mrocznej przestrzeni kosmicznej.
W Polsce książka ukazała się pod tytułem "Wędrowcy".

Gretchen Mol (“Zakazane imperium") wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala ("Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt") jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O'Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

WP

 

Zobacz także: najlepsze seriale netflix 2018

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP