Trwa ładowanie...
14-10-2009 12:29

"Naznaczony": Zamachowski i jego sprawy niedokończone

"Naznaczony": Zamachowski i jego sprawy niedokończoneŹródło: TVN
d2krdpj
d2krdpj

W najbliższym odcinku „Naznaczonego” widzowie poznają kolejną historię człowieka, który zmuszony jest do konfrontacji nie tylko z własnymi grzechami, ale przede wszystkim z własną przeszłością. Już 16 października, w środę widzowie będą mogli zobaczyć w tej roli – Zbigniewa Zamachowskiego.

Aleksander Drawski, w postać wciela się Zbigniew Zamachowski, jest znanym pisarzem, który wiedzie spokojne i dostatnie życie u boku ukochanej żony. Teraz trwa jego dobra passa.

Aleksander niedługo zostanie ojcem, a w księgarniach właśnie ukazała się jego najnowsza książka. Aleksander zaplanował kiedyś zbrodnię najgorszą z możliwych, zbrodnię na samym sobie! Teraz pisarz przekona się, że wyzwanie rzucone śmierci niełatwo odwołać. Rozpoczyna się wyścig z czasem

Czy Aleksandrowi uda się zapanować nad swoim losem? Czy nieuchronnie nadchodzi chwila wykonania zawieszonego na nim wyroku? Widzowie przekonają się już 14 października w telewizji TVN o godzinie 21.30.

Po zakończeniu emisji serialu, o godzinie 22.30, odbędzie się czat z Anną Dereszowską. Wszystkich, którzy chcą porozmawiać z serialowym Mileną zapraszamy na www.czat.onet.pl do pokoju Film.

d2krdpj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2krdpj