Naya Rivera zaginęła na jeziorze. Popularna aktorka prawdopodobnie nie żyje

Naya Rivera zaginęła na jeziorze. Popularna aktorka prawdopodobnie nie żyje
Naya Rivera zaginęła na jeziorze. Popularna aktorka prawdopodobnie nie żyje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.07.2020 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Naya Rivera, aktorka znana z serialu "Glee", jest uznana za zaginioną po tym, gdy znaleziono na łodzi jej czteroletniego syna. Fani gwiazdy mają powody do niepokoju.

Naya Rivera to 32-letnia aktorka filmowa i telewizyjna, która po występach w słynnym "Słonecznym patrolu", zagrała w "Glee". To właśnie ta druga produkcja przyniosła jej największą popularność, ale też dostarczyła wielu problemów. W swojej książce "Sorry Not Sorry" gwiazda przyznała się, że pracę w serialu i rosnącą sławę przypłaciła zdrowiem. Zmagała się z anoreksją, ale długo nie zdawała sobie sprawy, z jak dużym zaburzeniem ma do czynienia. Wyznała też, że przed laty poddała się aborcji.

Z doniesień amerykańskich mediów wynika, że Naya Rivera zaginęła w środę wieczorem na jeziorze Piru w hrabstwie Ventura. 33-letnia gwiazda wynajęła łódź, a na pokład zabrała swojego czteroletniego syna. Kilka godzin po wypłynięciu inny żeglarz znalazł dryfującą po jeziorze łódź z dzieckiem śpiącym na pokładzie. Mężczyzna powiadomił władze, które rozpoczęły poszukiwania.

4-latek zeznał, że pływali razem z mamą i gdy w pewnym momencie skoczyła do wody, już nie wypłynęła. Służby rozpoczęły poszukiwania i nie wykluczają, że aktorka utonęła. W akcję zaangażowano helikoptery, drony i ekipy nurków. W czwartek rano czasu amerykańskiego prace zostały wznowione.

We wtorek Naya Rivera zamieściła zdjęciem ze swoim 4-letnim synem.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także