Trwa ładowanie...
05-06-2014 13:48

Natalia Szroeder: Chciałabym mieć fach w ręku, żebym miała z czego żyć

Natalia Szroeder: Chciałabym mieć fach w ręku, żebym miała z czego żyć
d8wopvn
d8wopvn

Natalia Szroeder zdawała na maturze matematykę, język polski, język angielski, dodatkowo także rozszerzony język polski i język angielski. Ma za sobą także egzaminy ustne.

– Najbardziej bałam się matmy. Okazało się jednak, że ta matma nie była taka straszna. Sprawdziłam odpowiedzi i wiem, że zdam, a polskiego tak naprawdę nie da się sprawdzić, więc teraz czekam na wyniki – mówi Natalia Szroeder w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyl e.

Wokalistce zależy na dobrych ocenach, bo jak przyznała, chce iść na studia. Nie bierze jednak pod uwagę kierunków, które związane byłyby z muzyką.

d8wopvn

– Wiadomo, że bardzo kręci mnie muzyka. To jest moja największa pasja, ale chciałabym mieć fach w ręku. Z tą muzyka bywa różnie. Zawsze bardzo kręciło mnie aktorstwo, dziennikarstwo, psychologia, może jakaś filologia, fotografia. Zresztą w o ogóle jestem człowiekiem wielu pasji, dużo rzeczy mnie interesuje. Jak mam chwilę, to montuję na przykład filmy w domu, lubię robić zdjęcia, gotować. Mam w głowie dużo kierunków i myślę, że coś na pewno fajnego sobie wybiorę za miesiąc – mówi Natalia Szroeder.

Gwiazda nie zamierza jednak w czasie studiowania rezygnować z kariery muzycznej i chciałaby połączyć koncertowanie z nauką. Wierzy, że jej się to uda, tak jak w okresi e uczenia się w liceum.

– Chwilami było ciężko, ale też nie chcę robić z siebie poszkodowanej, bo sama wybrałam sobie tą drogę. Starałam się być wyrozumiała, a nauczyciele starali się być wyrozumiali wobec mnie. Mieliśmy różne spory, bywało różnie między nami, ale generalnie pogodziliśmy się i rozstaliśmy się w takich pokojowych relacjach. Udało mi się więc połączyć to liceum z moimi wyjazdami. Ze studiami też dam sobie radę. Chciałabym się kształcić, bo wiem, że to jest bardzo istotne – tłumaczy Natalia Szroeder.

Wyniki z tegorocznej matury będą znane 27 czerwca.

d8wopvn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8wopvn