Trwa ładowanie...
d26yiqy

Natalia Nienałtowska odpadła z "Big Brothera"

Natalia Nienałtowska decyzją widzów musiała opuścić dom Wielkiego Brata. W programie miejsca nie zagrzała zbyt długo, bo zaledwie dwa tygodnie. Zapytana na gorąco o emocje, nie rozpaczała ze względu na werdykt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Nienałtowska odpadła z "Big Brothera"
Natalia Nienałtowska odpadła z "Big Brothera" (East News, Fot: East News)
d26yiqy

Natalia Nienałtowska opuściła dom Wielkiego Brata. Widzowie mogli być tym bardziej zaskoczeni, że dziewczyna dołączyła do show TVN7 w poniedziałek 14 października podczas odcinka specjalnego. Po zaledwie kilkunastu dniach przygody z "Big Brotherem", musiała pożegnać się z pozostałymi uczestnikami.

Nie wyglądała jednak na zmartwioną. Co powiedziała po opuszczeniu domu Wielkiego Brata?

- Ciężko mi było się otworzyć przed ludźmi, których nie znałam wcześniej. To zostało odebrane tak, że ja się od nich izolowałam. A to nie jest prawdą. Muszę najpierw kogoś poznać, żeby cokolwiek móc mu powiedzieć. Nie dzielę się swoimi problemami ze wszystkimi dookoła - wyznała Natalia Nienałtwoska w programie.

d26yiqy

- Wszyscy mieszkańcy są wspaniałymi ludźmi i trzymam za nich kciuki. Ja się od nich bardzo różnię. Nie mam w sobie takiej otwartości - dodała.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz o zawodzie modelki w wieku emerytalnym

Choć Natalia Nienałtowska w domu Wielkiego Brata była stosunkowo krótko, to widzowie mieli już okazję, że dobrze ją poznać z programu "Top Model".

d26yiqy

Do show TVN zgłosiła się wraz ze swoim chłopakiem Michałem Szerem, z którym jest do dziś. Przylecieli na casting specjalnie z Australii. Oboje zawodowo pływają.

Niestety Natalii Nienałtowskiej nie udało się dostać do domu modelek i modeli. Teraz noga powinęła jej się także w kolejnym show.

Natalia przyznała jakiś czas temu, że marzy o byciu modelką lub prezenterką telewizyjną. Podejrzewamy, że po odejściu z programu będzie mogła liczyć na medialne propozycje.

Uczestniczka "Big Brothera" nie ma jednak co narzekać na brak popularności. Jej profil na Instagramie o nazwie: natalianien, obserwuje blisko 80 tys. osób.

d26yiqy

Podziel się opinią

Share
d26yiqy
d26yiqy