Trwa ładowanie...
dek6a2o

"Nasz nowy dom": tragedia bohaterki programu. Straciła cały dobytek

Pożar doszczętnie strawił dom uczestników programu Polsatu wyremontowany zaledwie kilka lat temu. Samotna matka została bez dachu nad głową. Burmistrz apeluje o pomoc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spłonął dom bohaterki programu Polsatu
Spłonął dom bohaterki programu Polsatu (Materiały prasowe)
dek6a2o

Odcinek programu "Nasz nowy dom" z udziałem pani Beaty z Antonina w woj. podlaskim wyemitowano wiosną 2018 roku. Katarzyna Dowbor z ekipą pomogła wówczas samotnej mamie dwóch chłopców wyremontować dom, który odziedziczyła po dziadkach. Była to jej jedyna nadzieja na dach nad głową, który straciła po rozstaniu z mężem. Budynek był w opłakanym stanie. Wymagał ocieplenia, wymiany hydrauliki i instalacji elektrycznej. W zaledwie kilka dni nieruchomość zyskała zupełnie nowe oblicze i stała się prawdziwym domem dla bohaterki programu. Niestety, nie na długo.

W sobotę 18 lipca doszło do tragicznego pożaru. Co najważniejsze, żaden z domowników nie ucierpiał na jego skutek, ale doszczętnie spłonął cały dobytek rodziny. "Ogień obejmował całe poddasze łącznie z tarasem. Linia energetyczna doprowadzająca prąd do domu była zerwana, a linki, w których był prąd, leżały na ziemi" - relacjonował dla lokalnego portalu przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Wysokiem Mazowieckiem.

Dowbor promuje swój program: "To jest dom babci, której chcą zabrać wnuka"

Burmistrz gminy Ciechanowiec zwrócił się z gorącym apelem o wsparcie finansowe dla pogorzelców.

dek6a2o

"Samotna matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową i całe wyposażenie znajdujące się we wnętrzu domu. W 2017 roku dom został wyremontowany w ramach programu Telewizji Polsat 'Nasz nowy dom'. Spłonęło wszystko, sytuacja rodziny jest bardzo trudna" - czytamy w facebookowym wpisie na oficjalnym profilu gminy.

Pomoc na odbudowę domu Pani Beaty można przekazać na specjalne konto założone przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu: Nr 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem "Dla Beaty".

"Nasz nowy dom" bohaterowie programu, których dotknął tragiczny pożar Materiały prasowe
"Nasz nowy dom" bohaterowie programu, których dotknął tragiczny pożar

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dek6a2o

Podziel się opinią

Share

dek6a2o

dek6a2o