Trwa ładowanie...
d3ugfht

Narzeczona Aarona Hernandeza rozpłakała się podczas wywiadu

Narzeczona Aarona Hernandeza przeżywa teraz trudny czas. Dokument Netflixa o jej narzeczonym-mordercy rozdrapał rany z przeszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aaron Hernandez. Narzeczona rozpłakała się na wizji
Aaron Hernandez. Narzeczona rozpłakała się na wizji (East News, Fot: eastnews)
d3ugfht

W 2013 r. wizerunek wybitnego futbolisty Aarona Hernandeza runął z dnia na dzień. 24-letni gwiazdor futbolu amerykańskiego został oskarżony o morderstwo Odina Lloyda - chłopaka siostry jego narzeczonej. Aaron i Odin przyjaźnili się i nie było żadnych przekonujących motywów, ale dowody zbrodni wyraźnie wskazywały na winę Hernandeza.

Dwa lata po aresztowaniu i przy gigantycznym zainteresowaniu mediów, Aaron Hernandez został skazany na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego. W trakcie rozprawy zaczęto prześwietlać młodość sportowca, któremu próbowano przypisać inne morderstwa i incydenty z użyciem broni palnej.

d3ugfht

Hernandez broniąc się od oskarżeń podwójnego morderstwa zatrudnił Jose Baeza. Tego samego, który wygrał medialny proces, broniąc matki oskarżanej o zamordowanie 3-letniej córeczki. Baezowi udało się też przekonać ławników, że Aaron Hernandez nie zamordował z zimną krwią dwóch nieznajomych po oblaniu go drinkiem. Było to 14 kwietnia 2017 r. Pięć dni później Hernandez został znaleziony martwy w więziennej celi.

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Narzeczona Aarona Hernandeza przez cały czas wspierała ukochanego. Teraz nie potrafi podnieść się po jego samobójczej śmierci. Tym bardziej, że prasa spekulowała o homoseksualnej naturze futbolisty.

d3ugfht

Shayanna Jenkins udzieliła ostatnio pierwszego wywiadu, w którym zalała się łzami, wypowiadając się na temat zmarłego narzeczonego.

    Materiał prasowy
(Materiał prasowy, Fot: Materiały prasowe)

- To dla mnie najtrudniejsze doświadczenie w życiu - wyznała w programie "Good Morning America".

Premiera całego wywiadu odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

d3ugfht

Podziel się opinią

Share
d3ugfht
d3ugfht