Trwa ładowanie...
ycipk-40i52y

Naomi Watts o prequelu "Gry o tron": "Wszędzie gęsia skórka"

Kolejna produkcja rodem ze świata powieści George'a R. R. Martina nabiera kształtów. Naomi Watts zapewnia, że widzowie się na niej nie zawiodą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Naomi Watts w superprodukcji HBO
Naomi Watts w superprodukcji HBO (Getty Images)
ycipk-40i52y

Finał "Gry o tron" nie oznacza pożegnania ze światem, który stworzył George R. R. Martin. HBO już przygotowuje następcę swojego hitu. Niedawno ruszyły zdjęcia zapowiadanego prequela "Gry o tron". Jak donoszą zachodnie media, serial "ujawni przerażające sekrety historii Westeros, w tym prawdziwe pochodzenie Białych Wędrowców".

Zdjęcia powstają w Belfaście, a w obsadzie znalazły się gwiazdorskie nazwiska, w tym Naomi Watts. Na razie ma powstać pilot serialu, po którym władze HBO zdecydują o ewentualnej realizacji całego sezonu.

Aktorka ostatnio udzieliła wywiadu, w którym uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej nadchodzącej produkcji. Wyjawiła też, że praca nad tak wielką produkcją, jaką była także "Gra o tron", potrafi być przytłaczająca.

ycipk-40i52y

- Jestem bardzo podekscytowana, gęsia skórka wszędzie. Jest to onieśmielające i bardzo ekscytujące. Ostatnia seria dopiero co się skończyła i rozpalała cały świat – wyznała w rozmowie z Associated Press.

Szczegóły fabuły jak na razie utrzymywane są w tajemnicy. Naomi Watts zapewnia jednak, że będzie na co czekać. – Mam nadzieję, że ci fani do nas przyjdą i znajdą coś nowego i interesującego także w tym świecie. Myślę, że sę nie zawiodą. Robi to świetna ekipa – zapewniła w wywiadzie.

Wspomniany prequel będzie nosił tytuł "Bloodmoon" (co oznacza "krwawy księżyc"). Jego akcja rozgrywać się będzie 5,5 tys. lat przed wydarzeniami z "Gry o tron". Bohaterami serialu będą Dzieci Lasu, czyli ludzie, którzy stworzyli Nocnego Króla.

ycipk-40i52y
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40i52y

ycipk-40i52y
ycipk-40i52y