Trwa ładowanie...
d4hb7qv

Najnowsze informacje o stanie zdrowia Patryka Niekłania. Odbędą się badania

Wypadek finalisty "Mam Talent" poruszył wszystkich jego fanów. Mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu, czekają go kolejne badania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Niekłań
Patryk Niekłań (facebook.com)
d4hb7qv

Kiedy Patryk Niekłań wracał do rodzinnych Starachowic po finale "Mam Talent", doszło do tragicznego wypadku. Samochód akrobaty wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Mężczyzna znajduje się w szpitalu w Warszawie. Wspierają go rodzina, a przede wszystkim ukochana żona, która musi to pogodzić z opieką nad dwumiesięczną córeczką Hanią.

We wtorek podawaliśmy informację o tym, że stan Patryka nie jest najlepszy. W środę okazało się, że zostaną podjęte kolejne działania w kwestii ratowania jego zdrowia.

- W czwartek Patryk ma mieć tomografię. Potem lekarze podejmą decyzję, co robić dalej. Niewykluczona jest rehabiltacja - dodaje w rozmowie z WP Gwiazdy osoba z otoczenia akrobaty.

d4hb7qv

Udało nam się również skontaktować z żoną Niekłania, Anną Filipowską. Widzowie mogą ją kojarzyć z piątej edycji "Mam Talent", gdzie również dotarła do finału.

- Stan zdrowia Patryka jest na ten moment stabilny - powiedziała akrobatka.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za finalistę "Mam Talent". W sieci wciąż pojawiają się komentarze z życzeniami zdrowia. Fani mocno trzymają kciuki za swojego ulubieńca.

d4hb7qv

Przypomnijmy, że Patryk Niekłań jest finalistą ostatniej edycji talent-show. Mężczyzna zajął trzecie miejsce, a jurorów i widzów zachwycił magicznymi pokazami akrobacji. Na bieżąco będziemy informować, co dzieje się z mężczyzną.

ZOBACZ TAKŻE: Prokop próbuje "ukryć się" przed paparazzi

d4hb7qv

Podziel się opinią

Share

d4hb7qv

d4hb7qv