Trwa ładowanie...
Discovery Channel
28-08-2014 14:32

"Nagi instynkt przetrwania": Ekstremalnie i w negliżu!

"Nagi instynkt przetrwania": Ekstremalnie i w negliżu!Źródło: Discovery Channel
d3q7wa8
d3q7wa8

Nie mają na sobie nawet ubrań, a ze świata cywilizacji mogą zabrać ze sobą zaledwie jeden przedmiot. "Nagi instynkt przetrwania" to nie jest typowy program o survivalu. Dla uczestników to szkoła życia na najbardziej ekstremalnym poziomie.

Spędzenie 21 dni w kompletnej dziczy nawet z pełnym ekwipunkiem może okazać się zabójczym doświadczeniem. Co jednak, jeśli zostajemy pozbawieni wody, pożywienia i ubrania, a towarzyszy nam osoba, której zupełnie nie znamy? Nawet bezludna tropikalna wyspa może się wówczas zamienić w prawdziwe piekło na Ziemi. Na szczęście uczestnicy programu "Nagi instynkt przetrwania" żądzę przeżycia mają we krwi. W zaledwie kilkanaście minut zapoznają się ze sobą, a następnie zabierają się ostro do pracy, gdyż wiedzą, że nadchodzące trzy tygodnie okażą się najważniejszymi w ich dotychczasowym życiu.

Czy bohaterom "Nagiego instynktu przetrwania" uda się okiełznać środowisko, w jakim się znajdą? Jak 21 dni w kompletnej dziczy wpłynie na ich psychikę? A może będą podążali wyłącznie za swoim instynktem? Kto wygra to decydujące starcie, człowiek czy bezwzględna natura?

Premiera nowej serii "Nagiego instynktu przetrwania" w poniedziałek, 15 września 2014 r., o godz. 21.00 na Discovery Channel.

(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)
(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)
d3q7wa8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q7wa8