Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Wyemitowano 3000. odcinek. Pojawiła się fala krytycznych komentarzy

Serial TVN "Na Wspólnej" ma już za sobą 3000 odcinków. Jubileuszowy epizod zaskoczył widzów i ich podzielił. Nie wszystkim spodobała się koncepcja musicalu. Pojawiła się fala krytycznych komentarzy w mediach społecznościowych.

Share
"Na Wspólnej": Wyemitowano 3000. odcinek. Pojawiła się fala krytycznych komentarzy
Źródło: Materiały prasowe
d2ba6lm

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany przez stację TVN od prawie 17 lat. Pierwszy odcinek pokazano 27 stycznia 2003 r. Produkcja wciąż ma spore grono fanów. Widzowie oczekiwali, że z okazji jubileuszowego, 3000. odcinka, producenci przygotowali coś wyjątkowego. Niespodzianka była, a część wielbicieli serialu się rozczarowała.

Odcinek nr 3000 "Na Wspólnej" był wyjątkowy i dość nietypowy. Całość została utrzymana w musicalowym klimacie, większość aktorów śpiewała. Widzowie byli też świadkami zaręczyn. Choć jedni byli zadowoleni, to częściej dało się zauważyć oburzenie wśród internautów.

ZOBACZ TEŻ: Mirosław Zbrojewicz: Nie zagłosowałbym na Szymona Hołownię

Fani twierdzili, że to była nieudana próba podrobienia amerykańskich musicali, albo że scenarzyści przy pisaniu scenariusza byli nie do końca świadomi swoich pomysłów.

d2ba6lm

"Nie wierzę w to, co oglądam. Kiepski High School Musical", "Ktoś nieźle sobie popalił podczas pisania scenariusza tego odcinka... Te piosenki... Całe szczęście, że takich atrakcji nie ma w każdym odcinku", "Chyba najgorszy odcinek", "Nie da się oglądać tego", "Totalna żenada. Przełączyłam, bo nie da się tego słuchać i oglądać" - pisali w komentarzach pod postami na Instagramie.

Oglądaliście 3000. odcinek "Na Wspólnej"? Co myślicie?

d2ba6lm

Podziel się opinią

Share
d2ba6lm
d2ba6lm