Trwa ładowanie...
na wspólnej

"Na Wspólnej": Roman znowu zaczął pić. Jedna ze scen wywołała falę komentarzy

Roman Hoffer bez wątpienia jest najbardziej lubianą postacią tasiemca TVN. Bohater serialu ma znowu poważne problemy. Chodzi o nawrót choroby alkoholowej.

Share
"Na Wspólnej": Roman znowu zaczął pić. Jedna ze scen wywołała falę komentarzy
Źródło: East News, Fot: East News
dw1ub5o

Przeszłość serialowego bohatera wcale nie jest taka kolorowa. Roman (Waldemar Obłoza)
jest wdowcem, rozwodnikiem i alkoholikiem. Aktualnie przeżywa kryzys w związku z Honoratą (Aleksandra Konieczna). Wszystko przez nawrót choroby alkoholowej. Hoffer zaczął znowu pić.

Cała rodzina próbuje wyciagnąć Romana z kłopotów, on jednak nie chce przyjąć pomocy i tak naprawdę nie widzi żadnego problemu. "Na Wspólnej" porusza aktualne problemy, które mogą dotknąć każdego. Rodzina Hofferów po raz kolejny musi patrzeć, jak Roman stacza się na dno. Doszło do tego, że jego żona wyprowadziła się z domu, a do Hoffera wprowadził się jego brat Antoni (Ostap Stupka)
. Robią wszystko by alkoholizm się nie pogłębił, a fani są przerażeni.

Jedna ze scen wywołała sporo emocji w sieci. Chodzi o sytuację, w której brat serialowego Romana zrobił mu kakao. Niepostrzeżenie Hoffer wlał do niego alkohol. Uzależnienie ciągnie bohatera na samo dno.

"Romek dotykasz już prawie dna", "To już jest straszne, co Romek wyprawia", "Boże uchroń nas i naszych bliskich przed tą chorobą" - komentowali widzowie, którzy zmartwili się losem serialowego bohatera. "Kakao z wódką..." - nie dowierzali inni.

Miejmy jednak nadzieję, że Roman opamięta się w porę i nie doprowadzi do rozpadu rodziny. Ma kochają żoną oraz dzieci, którzy zrobią dla niego wszystko. Co dalej z nałogiem? Należy poczekać na kolejne odcinki hitowego serialu TVN.

dw1ub5o

Podziel się opinią

Share
dw1ub5o
dw1ub5o