Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Gafa, na którą nie wszyscy zwrócili uwagę

Nawet w najbardziej starannie przygotowanym scenariuszu może dojść do wpadki. W "Na Wspólnej" zwrócono uwagę na jedną ze scen. Coś poszło nie tak.

"Na Wspólnej": Gafa, na którą nie wszyscy zwrócili uwagęŹródło: TVN screen, fot: TVN SCREEN
d1028zp
d1028zp

Wątki bohaterów popularnego serialu "Na Wspólnej" są naszpikowane emocjami. Danuta niespodziewanie rozwiodła się z mężem, Roman znowu zaczął pić, a Kinga odeszła od Michała. Widzowie zasiadając przed telewizorami, nie mogą narzekać na nudę. Jest miłość, ale są też zdrady. To jednak nie wszystko!

Olaf Kubicki (Maciej Brzoska)
jest w związku z Martą Konarską (Joanna Jabłczyńska)
. Jak się okazuje, para ostatnio ma poważny problem, ponieważ partner serialowej Marty zdradził ją z niewidomą Adą (Wiktoria Wolańska). Olaf jest trenerem personalnym kobiety, jednak relacja przerodziła się w coś więcej...

Trener personalny w jednym z odcinków pojawia się w mieszkaniu kochanki. Widzowie są świadkami dziwnej (?) sceny, gdy kobieta zagląda na chwilę do lodówki, by zobaczyć co się w niej znajduje. Trudno zrozumieć tę scenę, gdy weźmiemy pod uwagę niepełnosprawność bohaterki. A sama scena rozpatrywana jest pod kątem wpadki producentów. Nieuwaga? A może celowy zabieg?

d1028zp

Jak wiadomo, scenariusze tasiemców potrafią być zawiłe. Możliwe, że widzowie zostaną zaskoczeni niespodziewanym obrotem sprawy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

d1028zp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1028zp