Trwa ładowanie...
d37uwsc

"Konstytucja" w "Na Wspólnej". Internauci komentują scenę serialu TVN

"Na Wspólnej" to flagowy serial TVN, który zyskał olbrzymią widownię. Niektórzy z tego zacnego grona dopatrzyli się napisu "KONSTYTUCJA" w jednej ze scen - wrażeniami podzielili się na Twitterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzowie dopatrzyli się napisu w gabinecie dyrektorki.
Widzowie dopatrzyli się napisu w gabinecie dyrektorki. (screen TVN, Fot: screen tvn)
d37uwsc

Serial TVN emitowany jest od 2003 roku. Początki fabuły sięgają przyjaciół, którzy wychowywali się w domu dziecka i zbudowali osiedle przy ulicy Wspólnej. Dziś te losy są już zdecydowanie bardziej rozbudowane, a na przestrzeni lat pojawiło się mnóstwo nowych aktorów. W tym między innymi Lucyna Malec, która wciela się w Danutę Zimińską.

Jeden z ciekawszych wątków, który rozgrywa się w tasiemcu TVN, dotyczy właśnie Zimińskiej. Bohaterka wzięła rozwód z mężem po jego zdradzie. Próbowała ułożyć sobie życie na nowo. Rzuciła pracę, chciała wyjechać z kraju... jednak przywiązanie do rodziny było silniejsze. Ostatecznie wróciła do obowiązków w szkole, gdzie pełniła funkcję dyrektorki. I to właśnie w jej gabinecie miał się pojawić napis "KONSTYTUCJA", na który uwagę zwrócili internauci.

Od razu zaczęto pisać, że to "propaganda". "Znowu będzie dym", "Przekaz podprogowy" - oceniają użytkownicy Twittera.

d37uwsc

"Masz oko" - komentują inni. Rzeczywiście z wielką uwagą trzeba było oglądać 2793 odcinek 4 sezonu "Na Wspólnej". Z pewnością nie każdy zauważył ten detal, który został odebrany jako "ukryty przekaz" oraz "propagandę".

Nie tak dawno hasło "KONSTYTUCJA" pojawiło się podczas meczu na Mistrzostwach Świata w siatkówkę między Polską a USA. Zresztą, sam Lech Wałęsa pojawił się z podobnym napisem na koszulce w drodze na pogrzeb George'a Busha. Za każdym razem wywołuje to mnóstwo emocji. Tym razem jednak skala poruszenia jest mniejsza.

Zauważyliście?

d37uwsc

Podziel się opinią

Share
d37uwsc
d37uwsc