Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka powiedziała za dużo. Ale wpadka!

Share
"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka powiedziała za dużo. Ale wpadka!
Źródło: AKPA
d4jmqei

Marta Wierzbicka znów znalazła się w centrum zainteresowania. Aktorka, która nie stroni od nowych technologii, chciała wykazać się znajomością najróżniejszych aplikacji, w tym randkowych. Gwiazda "Na Wspólnej" powiedziała jednak za dużo. Zdradziła to, co wolałaby zachować tylko dla siebie. Co przypadkowo ujawniła?

Już niedługo na ekrany wejdzie nowy program TVN - "Ślub od pierwszego wejrzenia". W show pary będą przysięgać sobie wierność, tak naprawdę w ogóle się nie znając. W dzisiejszych czasach nie trzeba już chodzić na randki, by znaleźć miłość. Czasami wystarczy aplikacja, którą zainstalujemy w telefonie i już mamy szansę poznać swoją drugą połówkę. A jak do takich nowinek podchodzą gwiazdy?

Marta Wierzbicka wyznała, że w miłości jest tradycjonalistką. Lubi, kiedy zakochaniu się towarzyszy uczucie "motyli w brzuchu". Aktorka kojarzy jednak, na czym polegają używane obecnie zwłaszcza przez młodych ludzi randkowe aplikacje. Jak się okazuje, wie o nich więcej, niż myślimy. Wystarczyła chwila nieuwagi, by serialowa Ola odkryła skrywaną prawdę.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak zareagowała Marta Wierzbicka i co zdradziła, koniecznie zobaczcie zamieszczoną powyżej rozmowę. Gwiazda "Na Wspólnej" szybko pożałowała swojej szczerości. Przed kamerą nie kryła zażenowania.

(Fot. x-news)

d4jmqei
d4jmqei

Podziel się opinią

Share
d4jmqei
d4jmqei