Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Igor staje się przynętą na groźnego bandytę...

Share
"Na Wspólnej": Igor staje się przynętą na groźnego bandytę...
Źródło: TVN
d2n4goq

Żarty się skończyły! Życie Igora i jego rodziny jest w poważnym niebezpieczeństwie! Policja zamiast pomóc, traktuje go jako żywą przynętę na groźnego bandytę, licząc, że ten jeszcze raz zaatakuje Nowaka… Igor nie wytrzymuje napięcia! Dociera do niego, jak bardzo naraził życie Ewy i Julki. Zamierza natychmiast z tym skończyć, ale czy zdoła?

Już dziś ostatni premierowy odcinek „Na Wspólnej” przed wakacjami, a w nim prawdziwa gratka dla fanów serialu! Twórcy uchylą rąbka tajemnicy, co zobaczymy jesienią!

Igor dostaje policyjną ochronę. Oficer prowadzący sprawę jest przekonany, że Czechowski znowu zrobi jakiś fałszywy krok i tym razem wpadnie w ich ręce... Nowak nie ma złudzeń - policja zrobiła sobie z niego i jego najbliższych żywą przynętę na groźnego bandytę! Ta myśl go nie opuszcza, a ogromny stres z tym związany, daje się we znaki… Kiedy do Igora dzwoni jakiś mężczyzna z przedszkola i pyta o Julkę, ten - sądząc że to zbir Czechowskiego - obrzuca go wyzwiskami! Dopiero po chwili dociera do niego, że zaszła pomyłka... Ten incydent przelewa czarę goryczy. Igor zaczyna myśleć o… ucieczce z kraju!

d2n4goq

Czy Nowak zdecyduje się na tak radykalny krok? Czy zdoła ochronić swoją rodzinę przed bezwzględnym przestępcą? Dowiemy się już… po wakacjach! W dzisiejszym odcinku dowiemy się również jak bardzo emocjonujące chwile czekają bohaterów „Na Wspólnej” jesienią! Czy Basia poślubi nieobliczalnego Smolnego? Jak Marta poradzi sobie po rozstaniu z Pawłem? Czy Maria ukończy kurs prawa jazdy nikogo przy tym nie krzywdząc? Czy Ola będzie kontynuowała romans z szefem? Czy Iza zostanie sołtysem Rogali? Dlaczego Maks nagle odwoła plan zemsty na Zdybickiej? Co przeszkodzi Bogdanowi w zdobyciu pięknej Joanny? Dlaczego Zuza i Kamil przeżyją kolejny potężny dramat? Na te i wiele innych emocjonujących pytań znajdziecie odpowiedź już we wrześniu - tylko w „Na Wspólnej”!

Emisja: czwartek, 29 maja, godzina 20.05

d2n4goq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n4goq
d2n4goq