"Na wariackich papierach": Cybill Shepherd za kratkami

"Na wariackich papierach": Cybill Shepherd za kratkami
Źródło zdjęć: © CBS Drama

12.01.2014 02:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martha Stewart jest znana na świecie z kilku powodów. Przede wszystkim nauczyła mieszkańców Stanów Zjednoczonych, jak pysznie gotować, perfekcyjnie sprzątać, dekorować domy, przygotowywać kostiumy dla dzieci i dbać o ogród. Oprócz tego w 2004 roku została skazana na karę więzienia z powodu oszustw finansowych. To właśnie o tym etapie jej życia opowiada film "Martha za kratkami" z *Cybill Shepherd w roli głównej.*

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Martha Stewart żadnej pracy się nie boi. Zaraz po studiach pracowała jako modelka, była maklerem giełdowym, a później otworzyła dochodową firmę cateringową. Pisała poradniki i książki kucharskie, prowadziła program telewizyjny, a jej firma rosła w siłę stając się notowanym na giełdzie imperium, w skład którego wchodziły nie tylko telewizyjna firma producencka, ale też stacje radiowe i czasopisma oraz linie produktów do kuchni i domu. Niespodziewanie dla uwielbiającej ją opinii publicznej została oskarżona o wykorzystanie poufnych informacji podczas obrotu papierami wartościowymi. Skutkiem tego była pięciomiesięczna odsiadka w więzieniu o minimalnym rygorze w Zachodniej Wirginii i trwający tyle samo areszt domowy.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/na-wariackich-papierach-6033649716139137c )**

W roli Marthy w filmie "Martha za kratkami" (2005) wystąpiła znakomita Cybill Shepherd, która znana jest widzom między innymi z serialu "Na wariackich papierach" i filmu "Była sobie zbrodnia". "Martha za kratkami" jest opowieścią o upadkach i wzlotach Stewart od momentu jej wejścia do spółki, poprzez proces, uwięzienie a później spektakularny powrót do dawnej popularności.

Film "Martha za kratkami" już w sobotę, 18 stycznia, o godzinie 19:00 na CBS Drama. Powtórka 19:00 stycznia o godzinie 12:00 i 22:00.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/na-wariackich-papierach-6033649716139137c )**

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także