Trwa ładowanie...
17-01-2014 15:56

"Na południe" - 3. sezon tylko na CBS Drama!

"Na południe" - 3. sezon tylko na CBS Drama!Źródło: CBS Drama
d2xedwm
d2xedwm

Na południe” przedstawia perypetie policjanta Bentona Frasera (Paul Gross), szczerego i odważnego przedstawiciela Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej oraz jego dowcipnego partnera, detektywa amerykańskiej policji Raya Vecchio (David Marciano)
. Jakie kryminalne zagadki spotkają ich w sezonie 3. serialu? Odpowiedzi szukajcie na od poniedziałku 20 stycznia w dni powszednie o godzinie 21:00 na CBS Drama!

W pierwszym sezonie Bentona i Raya połączyła sprawa tajemniczego morderstwa w Chicago. Od tego momentu byli zmuszeni przezwyciężyć dzielące ich różnice, by znaleźć nić porozumienia. W sezonie 3. po powrocie z wakacji życie Frasera wywróci się do góry nogami. Swoje mieszkanie zastanie doszczętnie spalone, a jego partner policyjny Ray zostanie wplątany w morderstwo szefa gangu i to od Frasera będzie zależało wyśledzenie prawdziwego zabójcy. Partnerzy będą ochraniać byłą żonę Raya oraz jej nowego, przystojnego chłopaka – niewiele więc będzie potrzeba, by dawne emocje odżyły. Bohaterowie będą musieli się jednak skupić i przechytrzyć zamachowca, by ocalić życie Stelli.

3. sezon serialu „Na południe” już od poniedziałku 20 stycznia w dni powszednie o godzinie 21:00 na CBS Drama.

d2xedwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xedwm